Mediacore Sp. z o.o.

NIP: 7010257106 KRS: 0000363809

Adres: Aleje Jerozolimskie 136 Budynek „Alfa” Piętro 17 i 18, 02-305 Warszawa

Opinie o Mediacore Sp. z o.o.

Remik

@CORE Zawsze można zmienić firmę. Zupełnie nie zgadzam się z taką opinią, ale pewnie ma tu znaczenie jakim się jest pracownikiem?

Kimer
@Remik

Z czym sie nie zgadzac ze smieciowkami? Ktos jest inaczej zatrudniony? Tylko smieciowki i niskie pensje.

Ryszard
@Kimer

Rozumiem, że żaden pracownik nie jest zatrudniony w oparciu o umowę o pracę? Nie tylko nowi pracownicy, ale również i Ci starsi stażem pracują na umowie zlecenie/o dzieło? A jaka stawka godzinowa?

Wiecie czy Mediacore Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Hoodie

Nie udostępnia, ponieważ nie ma pracy zdalnej, tylko stacjonarna.

Janusz
@Hoodie

Dzięki za informację. Wiesz może czy firma udostępnia aktualnie jakiekolwiek oferty pracy i czy ciężko jest się dostać? Czy jeśli chodzi o relacje w firmie, to można powiedzieć, że są na plus?

@Janusz

Relacje pomiędzy współpracownikami były kiedys ok ale atmosfera kiepska

Radek

Jak firma zatrudni kogoś innego to nikt nie dzwoni. Przeważnie zastrzegają to sobie

kandydatka
@Radek

Ja zostałam poinformowana, że niezależnie od wyniku rekrutacji, na pewno ktoś się skontaktuje :)

AS
@kandydatka

to świetnie - dobrze to świadczy o firmie

Agata

Działania Mediacore są zawsze zorientowane na sukces w kluczowych, finalnych aspektach ścieżki zakupowej. Taki jest w ich opinii nadrzędny cel działań marketingowych. Powinniście także wiedzieć, że posiadają niezbędne kompetencję dla kształtowania całego ekosystemu komunikacji marketingowej marki. Jeśli zatem chcielibyście pracować w takim miejscu, to śmiało, skontaktujcie się z nimi. Dla ułatwienia podaję Wam link z formularzem kontaktowym: http://mediacore.pl/kariera/ Ich ogłoszenia widnieją również na popularnych stronach z ofertami pracy. Czy poczuliście się zachęceni?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mediacore Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Starszy Specjalista ds. finansów?
Agata

Firma Mediacore poszukuje obecnie nowych pracowników. Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://mediacore.pl/pl/kariera/ Może ktoś z was ostatnio aplikował? Co możecie powiedzieć o procesie rekrutacji? Do czego warto się przygotować? W ogłoszeniu pracodawca obiecuje wysokie wynagrodzenie oraz umowę o pracę, czy rzeczywiście tak jest? Można też skorzystać z benefitów pozapłacowych?

kandydatka
@Agata

Brałam udział w ostatniej rekrutacji, niestety nikt nie zechciał poinformować mnie o jej wyniku.

Czy jest jakiś powód, że tak długo nikt nie pisał? Szkoda, dla nowych wasze opinie są ważne.

Jest ok. Pozdr

Agata

Nikt do tej pory nie odpowiedział na moje pytania, a takie dodatkowe informacje mogą być bardzo cenne. Tym bardziej, że jak można znaleźć na stronie internetowej firmy, obecnie poszukiwani są kandydaci na stanowisko Communications Planner oraz Project Manager w dziale Trade. Ktoś z Was miał okazję poznać pracę na tych stanowiskach? Na co mogą liczyć nowo zatrudnieni pracownicy?

Agata

@Stokrotka :)@Vendettamacie bardzo różne opinie na temat pracy w Mediacore Sp. z o.o. Czym jest to spowodowane? W jakich działach firmy pracowaliście? Możecie powiedzieć coś więcej o pracy u tego pracodawcy? Czy często zdarzają się wspomniane przez @Vendetta nadgodziny? Co jeszcze powinny wiedzieć osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu?

Stokrotka :)

A mi pracowało się dobrze, atmosfera super, poleciałam dalej bo chciałam innych wyzwań, nie żałuje, kasa była ok - jak macie lepsze oferty to po prostu bierzcie :)

Vendetta

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Ilość nadgodzin i zarobki he he, plus lokalizacja firmy każdego zniechęci.

ertro

Cześć! Aktualnie poszukuję zatrudnienia i zastanawiam się czy jest możliwe załapać się do nich chociażby na technical manager, wiecie może? Doświadczenie u nich zdobyte jest dość cenne, dlatego ta kwestia mnie najbardziej interesuje. Dzięki za odpowiedź

adhd

Jako klient Mediacore mogę powiedzieć jedno kompetencje i obsługa są bardzo dobre. Odnośnie pracowania w Mediacore nie wiem dokładnie jak to jest ale osoby z którymi pracuje wydają się być zadowolone ze swojej pracy i atmosfera pracy również wydaje się być ok. Na koniec jedna kwestia (moje osobiste nastawienie do tematu płacy), która niezależnie od firmy w jakiej ktoś pracuje wydaje się być niezmienna - jeżeli mówisz że pracodawca mało płaci to sorry ale widać twoje kompetencje nie są warte na rynku pracy więcej. Z jakiś powodów każdy z nas podjął pracę za taką a nie inną stawkę i zgaduję że nikt nie wybrał najgorzej płacącego pracodawcy tylko tego który oferuje najwięcej.

Gosc

Proponują umowę zlecenie i na dodatek pensje głodową jak na Warszawę (na poziomie kasjerki w hm z prowizja) przy sporych wymaganiach. Aczkolwiek panowie z zarządu bardzo mili i atmosfera wydawała się okej. Biuro tez przyjemne mimo średniej lokalizacji.

Mediacore

Cześć, Piszę jako jeden z właścicieli firmy Mediacore. Moi mili, do odważnych świat należy. Jeżeli chcecie się coś dowiedzieć o firmie i możliwościach rozwoju i zarabiania, zapraszam do kontaktu. k.piekarski@mediacore.com.pl p.s. powyższe teksty są opiniami na temat faktów, nie są faktami ;-)

man2

Nie polecam. Strasznie bardzo oszczędzają na pracownikach, będziesz pracował za 2ch:) a i tak na koniec oskarżą cię o lenistwo. plus nadgodziny i słaba niestabilna umowa.

@man2

dynamiczny rozwój firmy polega na pozyskiwaniu klientów, większej liczbie projektów i udziale w wielu przetargach. oznacza to coraz więcej pracy w coraz większym chaosie i coraz więcej nadgodzin dla ciągle takiej samej ilości pracowników, bo nie ma budżetu na zatrudnianie potrzebnych dodatkowych rąk do pracy

gosc

Pieniążki zbyt niskie do stawianych wymagań. Pracujesz za najniższą krajową x 2, tyle że dajesz z siebie tyle co dwóch pracowników. wszytko przemyślane.

wermut

nie. pensja niezależna od ilości projektów. bez prowizji.

kojot

całościowo.

kojot

Nie polecam tej firmy jako pracodawcy. Dobre wrażenie jakie robi zarząd szybko przemija. Zarobki słabe. Ilość pracy i nadgodzin za to pokaźna.

Zostaw merytoryczną opinię o Mediacore Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mediacore Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mediacore Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mediacore Sp. z o.o.?

Mediacore Sp. z o.o.