SI Naprzód

Opinie o SI Naprzód

zła

Po dzisiejszym prostescie potwierdzily sie opinie ze panie kierowniczki to zupełnie niekompetentne osoby na stanowisku. Sytuacja kiepska-oczywiście dla pracowników-a paniom usmiech z twarzy nie schodzil. Zero zrozumienia,zero jakiejkolwiek konktretnej odpowiedzi co z nami dalej... Ludzie pracuja na czarno... Umow brak. Mialy byc dzisiaj... oj,znowu ktos sie rozchorowal(jakas Marlenka odpowiedzialna za umowy niby)... Gwiazdy internetu to malo! Licytacje co do stawek w UZ... Dzwonisz-p.Zdzisia rzuca sluchawka bo tak wygodniej...a moze tabletki na glowe akurat przestaly dzialac-bo ponoć ma z tym problem... Moze i kogos obrazilam ale po dzisiejszym dniu tego nie żałuje!

Zostaw opinię o SI Naprzód - Bydgoszcz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SI Naprzód