SELT Sun Protection Systems - Opole

Opinie o SELT Sun Protection Systems - Opole

CrazyWorker

Firma SELT to piekna fasada i brak kompetencji po stronie kadry zarzadzajacej. Poza szefami, ktorzy nadal tkwia mentalnoscia w malej firemce, przykuwa uwage jedna osoba. Zastanawia mnie jak pani nie majaca najmniejszego pojecia o jakosci moze obejmowac stanowisko pelnomocnika ds.jakosci wlasnie. Pani „Byla Miss PRL” brak kompetencji zaslania ponizaniem wspolpracownikow oraz poznymi i dlugimi godzinami pracy, z ktorych niewiele wynika. Praca tej Pani to żerowanie na wiedzy ekspertow, ktorych traktuje jak swoich asystentow. Intryganctwo, obluda, klamstwa oraz pomowienia to glowne pozycje codziennej agendy „Lady PRL”. Znajomkostwo oraz prywatne interesiki personalne to kolejna specjalizacja tej pani.

Zostaw opinię o SELT Sun Protection Systems - Opole - Opole

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SELT Sun Protection Systems - Opole