Martrans MARIUSZ LESZCZYŃSKI

Opinie o Martrans MARIUSZ LESZCZYŃSKI

były kierowca

firma dno nie dają na wyjazd!!! sam ze swoich musisz zapłacić za parking i mieć własny telefon.obiecują gotówkę a potem chcą nr konta a jak dasz nr konta to jeszcze oczerniają cię o złodziejstwo ze niby cmr im ukradłeś !!!oczywiście nikt nie odbiera telefonów i nikt nie ma zamiaru ci zapłacić.moja historia z tą firmą trwała niecałe 2 tyg i finał będzie w sądzie więc pomyśl zanim się zatrudnisz.Pani Szefowa spotka się z tobą na bazie MPK Siedlce obieca ci to co będziesz chciał usłyszeć tylko finał jest inny! Powodzenia

Zostaw opinię o Martrans MARIUSZ LESZCZYŃSKI - Siedlce

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Martrans MARIUSZ LESZCZYŃSKI