Jobcenter Munchen

Opinie o Jobcenter Munchen

Ivet

Czy wybiera się ktoś 16.11.2015 na pakowanie płatków do Monachium? A może ktoś już tam jest? Prosiłabym o jakieś opinie.

Zostaw opinię o Jobcenter Munchen - Rzeszów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jobcenter Munchen