MD GROUP S.C.

Poznań

Opinie o MD GROUP S.C.

Klientka

Firma MD GROUP S. C to bardzo nieuczciwa instytucja. Sprzedają bubble, które potem nie chcą reklamować!!!!! Portfel po 8 miesiącach prawidłowego użytkowania, praktycznie rozpadł się cały. Reklamacja cały czas jest odrzucane od MD GROUP S. C. Pani która odbiera telefon jest BARDZO niemiła, opryskiwacz, chamska itd..... Sprawa została zgłoszona do Federacji Konsumenckiej. OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ FIRMĄ... OMIJAJCIE JĄ Z DALEKA!!!!

monikar
@Klientka 15.12.2017 18:50

Boże dokładnie to jest mój przykład, torba kupiona uszkodzona reklamacja odrzucona - jako uszkodzenie mechaniczne po 10 minutach odejścia od kasy skandal i rozbój w biały dzień szef widmo przekazuje do producenta reklamacje która jest rozpatrywana w ciagu 2 dni (ciekawostka) cóż poradzić jaka firma taki szef i pracownicy omijamy z daleka

Zostaw opinię o MD GROUP S.C. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MD GROUP S.C.