Opinie o Fever w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fever. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fever na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fever w Sosnowiec

Aneta Nowy wpis

Ile razy rocznie macie jakiś wyjazd pracowniczy ?

Joanna Nowy wpis

@Sylwia, jakie są plusy pracy w tej firmie? Czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity? Jak jest rozwiązana sytuacja w związku z wprowadzeniem wolnych od handlu niedziel - czy na przykład macie wydłużone godziny pracy, zmiany są w innych godzinach? Dajcie nam koniecznie znać na temat Waszych uwag dotyczących tego pracodawcy. Każdy komentarz jest mile widziany.

Sylwia Nowy wpis
@Joanna

Żadnych dodatkowych benefitów nie ma w tej firmie, godziny zostały bez zmian 9-21

Sylwia Nowy wpis

Porażka z pracą w tej firmie nacisk tylko na obroty ogólne jak i indywidualne narobicie się gorzej jak na produkcji a dostaniecie 150 premii jeszcze jak zrobicie target bo inaczej nie ma szans. Stawka godzinowa ogólnie też mała. Nie polecam

Plejada

Nie polecam pracy z grubą blondynką :):)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Fever? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
sosnowiec

JA TEZ SERDECZNIE ODRADZAM WSPŁPRACE Z FIRMA FEVER ! CZY TO W M1 CZY W PLEJADZIE !!!!! po prostu dramat ludzie pracujacy tam w chwili obecnej to osoby ktore dzialaja pod presja w debilistyczny sposob ! jak im zagraja tak tancza ;) dla wyzej ustawionych osob i szeuncia za dyche to sama slodycz miec takich przydupasow w zespole . zobaczymy na jak dlugo ;) dziewczynki sa niedoswiadczone przez zycie i pracowaly chyba w piekarni skoro nie wiedza jak pracowac zeby i w jedna strone bylo ok i w druga ! pracuje sie caly miesiac a jak przycodzi termin wyplaty wynagrodzenia to trzeba sobie na nia zarobic dzien czy dwa zalezy od ruchu ! REWELACJA ! robi sie milion czynnosci a w umowie " wykladanie towarow" umowy tak sprecyzowane zeby szanowny pan mial zawsze zabezpieczenie ale wiecie co ? WSZYSTKO WRACA ! Moglabym pisac i pisac na temat tej "FIRMY" ale szkoda gadac ! omijajcie szerokim lukiem ! chyba ze macie stalowe nerwy i mieszkacie z rodzicami ktorzy wam pomoga jak szef zwolni was z dnia na dzien pod gownianym pretektem ! nie chce nikogo obrazac bo nie lubie znizac sie do poziomu ludzi z malutkim albo ujemnym IQ ale nie POLECAM ! te wszytskie premie i obiecanki to tylko gadanie ! za braki na sklepie szefuncio postanawia zabrac premie na ktora sobie zapracowalas bo przeciez pomylki magazynowe nie wchodza w gre a zlodzieje tym bardziej ;) wychodzi na to ze zespoł wynosi dziennie tonami towar ;)) wogole paranoja chocki klocki ;) wszystkie sklepy tylko nie TEN ! Jesli cos trzeba dla pracownika to ciezki temat jutro po jutrze albo zadzwn sobie tu i tam i sie sama dowiedz . lato 30 stopni w sklepie o malym metrazu a tu zakaz wl klimatyzacji bo oszczednosc zenada !

Zostaw merytoryczną opinię o Fever - Sosnowiec

Fever