Aslin.pl

Kraków

Aslin.pl

Opinie o Aslin.pl

zlodzieje

PROSZĘ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM TĄ FIRMĘ. FIRMA WYKONUJE PRACE WYSOKOŚCIOWE NATOMIAST NIE ZAPEWNIA ŚRODKÓW OCHRONY BEZPIECZEŃSTWA (SZELKI) DLA PRACOWNIKÓW I NIE TYLKO. ( SZATNIE, PRZEPUSTKI, BADANIA LEKARSKIE). ZWOLNIŁEM SIĘ PO KILKU DNIACH ALE ZA PRZEPRACOWANY CZAS NIE DOSTAŁEM DO TEJ PORY WYPŁATY I NIE DOSTANE. PAN, KTÓRY MNIE ZATRUDNIŁ ARTUR ZARĘBA STRASZYŁ MNIE I WSPÓŁPRACOWNIKA, ŻE JEŻELI GO ZASKARŻYMY TO ON NAS ZASKARŻY O WYRZĄDZENIE SZKODY NA 10 TYSIĘCY KARY CO BYŁO OCZYWISTYM KŁAMSTWEM. ODRADZAM!

Zostaw opinię o Aslin.pl - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aslin.pl