Geocarbon

Sosnowiec

Geocarbon

Opinie o Geocarbon

Ilon

Witam geocarbon to bankruci jak masz za duzo kasy to sie tam przyjmij zebys za darmo pracowal pracowalem jako kierowca i ma u mnie dlugu roczna pensje motto pani prezes robic nie pytac ani nie upominac sie o kase najlepiej za darmo nie przejmuje sie czy ktos ma czy nie placi po 500 zl miesiecznie i to w dwoch ratach tam sie dorobisz garba i dlugow jak sie pytasz o kase to prezes nie przyjmuje albo ucieka wszyscy sie zwolnili zostalo dwoch pracownikow i dla nich nie ma na biezace wynagrodzenia wiec dobrze ci radze nie przyjmuj sie do GEOCARBON BO W DZIURAWYCH SKARPETACH WYJDZIESZ Z DLUGAMI NA KARKU

Zostaw opinię o Geocarbon - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geocarbon