Secure Builder sp. z o.o.

Opinie o Secure Builder sp. z o.o.

Alex

Pracowałem jakiś czas temu głównie w Krakowie, ale również w innych miastach. Niestety albo" stety" moja współpraca z tą firmą szybko się skaczyla. Firma przestała wypłacać mi wypłacać pieniądze tłumacząc sie ze właściciel nie dostał pieniedzy za wykonane prace w innym kraju... Brak słów. Dodatkowo cały czas chcieli żebym przychodził do pracy, nie wypłacaja za badania lekarskie a przed rozpoczeciem pracy obiecali ze zwroca wszystkie koszta. Nie polecam nikomu tej firmy, po wyslaniu wezwania do zapłaty przez adwokata nawet nie odpowiedzieli.

reacher

Porządna firma. Zawsze płaciła wszystko i zawsze na czas. Fajna prosta robota. Spoko kierownictwo i majstrowie.

Zostaw opinię o Secure Builder sp. z o.o. - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Secure Builder sp. z o.o.