Przedsiębiorstwo Mazbit

Sroda wlkp

Opinie o Przedsiębiorstwo Mazbit

Alicja

@szukam pracy, czego dokładnie chciałbyś się dowiedzieć? Może jest tu jakiś pracownik produkcji, który mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami? Czy doświadczenie jest wymagane?

szukam pracy

czy mógłby mi ktoś napisać jak wygląda praca na produkcji, chciałam złozyć cv jestem świeżo po szkole i trudno z robotą ale czytając opinię nie jestem już pewna...

hsd

Handlowcy to przynajmniej oprócz podstawy mają też premię

Wiesz czy na okres wakacyjny firma Mazbit Sp. z o.o. uruchamia projekty staży? Jak wygląda rekrutacja w ciągu roku? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Mazbit - Sroda wlkp

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Mazbit