Majewski Windows Factory Sp. z o.o.

Nysa

Opinie o Majewski Windows Factory Sp. z o.o.

Janosik

Ta firma to jedna wielka pomyłka. Dużo obiecują a później zostawiają człowieka z niczym. Wszystkim osobą które chcą się tam zatrudnić odradzam szkoda tylko waszego czasu. Firma jest niesłowna i nastawiona na wyzysk pracowników.

Kolesnik

Złodziej wykorzystuje pracowników brak warunków totalny syf nie slowny kazdeko robia w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brak słów pozdrawiam cie Grzegorzu

Mauson

w firmie pracuje 20 kilka osób. Produkcja jest na czarno lub na umowę zlecenie. Normalna wypłata to najniższa krajowa plus ewentualnie prowizja. W biurach jak i na hali w zimie zimno - wręcz nieludzko - w lecie upał. Maszyny są stare, nie inwestują w rozwój.

Zostaw opinię o Majewski Windows Factory Sp. z o.o. - Nysa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Majewski Windows Factory Sp. z o.o.