LANDESK Software

Opinie o LANDESK Software

Gregor

Jaki jest powód, że od dawna nikt nie pisał? Czyżby praca w firmie LANdesk Software, który ma pozycję światowego lidera na rynku systemów do zarządzania komputerami PC była taka super?.

Natalia

Aktualnie poszukują jako Technical Support Engineer. Czy ma ktoś jakieś doświadczenia związane z takim stanowiskiem? To forum jest po to, aby każdy mógł wyrazić swoją opinię na temat pracodawcy, a także przekazać informację innym pracownikom.

michał

W Warszawie jest teraz urodzaj ofert z ramienia LANDESK Software . Ja się zastanawiam nad aplikacją na stanowisko Software Developer. Jak wygląda rekrutacja?

Zostaw opinię o LANDESK Software - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LANDESK Software