Lambda-Logistics

Wrocław

Opinie o Lambda-Logistics

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@ono to ważna informacja, że w firmie można liczyć na terminową wypłatę. Możesz powiedzieć też coś więcej o tym jak wygląda praca spedytora w Lambda-Logistics? Czym firma wyróżnia się na tle innych firm z branży jako pracodawca?

ono

świetny pracodawca, szukają spedytorów, płaca na czas!

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@Micho jesteś pracownikiem Lambda-Logistics? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach. Jakie plusy dostrzegasz w pracy w tym miejscu, a co według Ciebie wymaga zmiany? Każdy merytoryczny oraz rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Micho
użytkownik zarejestrowany

No mi się wydaje, że tutaj jest świetny pakiet medyczny

kaczynka

Z tego co mi wiadomo na temat Lambdy to... szef.. sypie kasą za wyniki - tyle mi powiedział(a) (płci nie zdradzę), osoba, która spłaca gruby kredyt piąty rok. Chyba ma z czego?

maxiu
@kaczynka 19.05.2016, 10:51

Chyba masz stare info... chodzą w branzy słuchy ze kiepsko sie porobiło u nich- opóźnienia w platnosciach....nie wiem czy bym sie skusił... ciekawe ile pociągną jeszcze?

Zostaw opinię o Lambda-Logistics - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lambda-Logistics