KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT

Rzeszów

Opinie o KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT

Paulina

Osoby szukające pracy mam dla Was dobrą wiadomość. Firma KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT zatrudni do siebie osoby na stanowisko Spedytor Krajowy i Międzynarodowy http://www.krul.com.pl/praca,podstr,35.html Oferuje pracę w firmie, cieszącej się nieskazitelną opinią w branży TSL, zatrudnienie na umowę o pracę i nieograniczoną wysokość zarobków. Ostatnia kwestia zainteresowała mnie najbardziej. Co oznacza, że nieograniczona jest wysokość zarobków? Można negocjować jak bardzo się chce?

Paulina

@Kierowca 1967 a mógłbyś szerzej opisać o swoich doświadczeniach z firmą KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Czy organizuje jakieś integracje dla pracowników? To może zaciekawić osoby myślące nad pracą tam.

Kierowca 1967

Firma jest ok. Oby takich wiecej. Szanuja czas pracy i kierowce. Polecam.Firma jest ok. Oby takich wiecej. Szanuja czas pracy i kierowce. Polecam.

Paulina

@BV, dlaczego nie polecasz? Powiedz więcej na ten temat.

mario

Dlaczego?

BV

NIE POLECAM

boża

@gołab różnie to bywa raz biorą z doświadczeniem,raz bez - gdzieś sie w koncu musisz nauczyć, kiedyś tzreba nabyć doświadczenie i od czegos trzeba zacząć :) a jakie sa zarobki na stanowisku kierowcy??

kiero

normalna stawka co wiele firm płaci/miesiac na przerzutarz eu 250-260zł dniówka np.4/1 7500-8000zł miesiecznie za 5000 tylko ukraincy i białorusini jazdza

piotr

A bez doświadczenia na przyuczenie to przyjmują ?

Zostaw opinię o KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT