KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT

Opinie o KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT

Filtruj opinie po kryteriach:

Kierowca
 Rekomendacja

100% Polecam!!! Wczesniej pracowałem w kilku firmach, ale tu zostalem na dluzej Dobry kontakt ze spedo, pełna kulturka Placa terminowo - dniowki, auta merce Actrosy Mp4, Szef wszystko trzyma twarda reka.

Tak20Nie8
Tatusiek

Ja Polecam!

Tak17Nie4
Kierowca 1967
 Opinia

Firma jest ok. Oby takich wiecej. Szanuja czas pracy i kierowce. Polecam.Firma jest ok. Oby takich wiecej. Szanuja czas pracy i kierowce. Polecam.

Tak20Nie4
Nowy kiero@
 Opinia

Witam. Jestem mlodym kierowca. Praweo jazdy C+E od miesiaca, Zastanawiam sie czy lepiej zaczynac od podwojnej obsady, czy odrazu gleboka woda. Bede wdziecxny za info...

Tak14Nie5

Pracodawca

@Nowy kiero@ 24.04.2019 10:05

Kilka tras najlepiej jest zrobić z bardziej doświadczonym kierowcą w załodze. Na głeboką wodę puszczamy jesli wcześniej było doświadczenie na busach lub na kat.C.

Tak13Nie1

Polecam!

Tak17Nie11
Kierowca1974
 Opinia

Polecam firme mala rodzinna. Jezdza w systemie 2 lub 3/1, wynagrodzenie zawsze terminowe. To się ceni w dzisiejszych czasach Wszystko na legalu, szanuja czas pracy kierowcy czasem nawet do przesady Gdyby mozna bylo mieć swoje auto byloby idealnie, tabor w miare nowy

Tak20Nie11
Mati
 Opinia

Witam. Pojawiło się ogłoszenie na kierowcę C+E firmy KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT i jestem ciekaw czy dostane się tam bez doświadczenia. Ciekawi mnie też jaki system pracy w tej firmie obowiązuje i jak jest tam rzeczywiście. Proszę o odpowiedź i z góry dziękuje.

Tak7Nie
nowy
 Opinia

Witam mam pytanie czy trudno jest załapać dokumentację na międzynarodówce czy jest kurs próbny w podwójnej obsadzie i czy przyjmują bez doświadczenia bo nie wiem czy mam iść do tej firmy i się pytać mam doświadczenie na Autobusach po Polsce dzięki

Tak3Nie
@nowy 23.12.2018 14:55

Jaką decyzję ostatecznie podjąłeś? Czy zdecydowałeś się aplikować do firmy? Jeśli tak, napisz proszę, jak Ci się pracuje w tym miejscu. Rozumiem, że byłeś zainteresowany posadą kierowcy? Czy pracodawca zaoferował Ci kursy? Chętnie dowiemy się, na co może liczyć nowy pracownik.

nowy
@Paulina 23.12.2018 21:07

Ja jeszcze nie aplikowałem bo czekam nie mogę się zdecydować do jakiej firmy składać za dużo opinii a oczekuję normalnej pracy i wzajemnie a jezdzić się nie boję bo to jest moja pasja tylko chciałbym coś poszukać aby popracować dłużej a nie szukać zaraz coś innego bo nie oto chodzi wiem o tym że jest różnie zdarzy się wszystko

Tak3Nie2
 Opinia

@alibaba, czy dobrze rozumiem, że jesteś zainteresowany posadą w KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT? Oczywiście warto przesłać CV. Może już to zrobiłeś? Jeśli udało Ci się podjąć zatrudnienie, to chętnie poznam Twoje zdanie z perspektywy nowego pracownika. Jesteś zadowolony? Zachęcam też inne osoby powiązane z firmą do wzięcia udziału w dyskusji.

alibaba
 Opinia

ok Paula to wale do Was ogłoszenie nie znika nadal ????

Opinia

@alibaba jak widać po aktualnościach na stronie firmy KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT to są kupowane kolejne samochody. W ostatnim czasie był odbiór kilku nowych mercedesów. Nie wiem o czym ma świadczyć Twój komentarz, ale jak widać auta są to i osoby są potrzebne do pracy.

Tak15Nie8
alibaba
 Opinia

wiem tylko jedno ogloszenie mozna odszukac, od kilku lat na kilku portalach , wiec albo maja 100000000000000000000000000000000000000000000000000 aut , albo cus nie tak

Tak2Nie2
 Opinia

Osoby szukające pracy mam dla Was dobrą wiadomość. Firma KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT zatrudni do siebie osoby na stanowisko Spedytor Krajowy i Międzynarodowy http://www.krul.com.pl/praca,podstr,35.html Oferuje pracę w firmie, cieszącej się nieskazitelną opinią w branży TSL, zatrudnienie na umowę o pracę i nieograniczoną wysokość zarobków. Ostatnia kwestia zainteresowała mnie najbardziej. Co oznacza, że nieograniczona jest wysokość zarobków? Można negocjować jak bardzo się chce?

Tak10Nie2
 Opinia

@Kierowca 1967 a mógłbyś szerzej opisać o swoich doświadczeniach z firmą KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Czy organizuje jakieś integracje dla pracowników? To może zaciekawić osoby myślące nad pracą tam.

Tak9Nie
Kierowca 1967

Tak20Nie4
 Opinia

@BV, dlaczego nie polecasz? Powiedz więcej na ten temat.

mario

Dlaczego?

BV

NIE POLECAM

Tak16Nie
boża
 Opinia

@gołab różnie to bywa raz biorą z doświadczeniem,raz bez - gdzieś sie w koncu musisz nauczyć, kiedyś tzreba nabyć doświadczenie i od czegos trzeba zacząć :) a jakie sa zarobki na stanowisku kierowcy??

Tak13Nie
kiero
 Opinia

normalna stawka co wiele firm płaci/miesiac na przerzutarz eu 250-260zł dniówka np.4/1 7500-8000zł miesiecznie za 5000 tylko ukraincy i białorusini jazdza

Tak18Nie

Tak3Nie
piotr
 Opinia

A bez doświadczenia na przyuczenie to przyjmują ?

TakNie

Zostaw opinię o KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie