2 Dodaj opinię
counter
2 13 94 5 1

Opinie o KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT

Seba

Fajna firma Ja Pracuje 3/1 ale mozna tez 2/1 W domu 6 dni po zjezdzie. Płacą za dniówki Polecam

Tak15Nie9
KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT

Szanowni czytelnicy tego forum. Serdecznie dziękuje zarówno za pozytywne jak i krytyczne komentarze. Krytyka nie osłabia nas, wręcz przeciwnie, wyciągamy wnioski, poprawiamy słabe punkty, stajemy się przez to mocniejsi. Poza tym trafiają się również absurdalne wpisy, których zadaniem jest przekazać negatywne emocje, dezinformować, zniechęcać każdego do pracy u nas. Jest to konsekwencją moich stanowczych decyzji, podziękowania za współprace ludziom nie odpowiedzialnym, nie uczciwym szkodzącym firmie. Były to decyzje właściwe, gdyż chęć szkodzenia nie ustała, zmieniła tylko formę i miejsce...... Serdecznie pozdrawiam cała obecną załogę, wszystkich bez wyjątku, zarówno doświadczonych jak i początkujących kierowców. Łączy nas cecha wspólna - pracowitość, za co serdecznie Wam dzìękuje. Krzysztof Krul

Tak31Nie10
Tygrysek

Jestem mile zaskoczony. Szczerze spodziewałem sie ze moze być ciezko bo to anglia i przerzuty. Ale kasa na czas, sytem do wybru, weekendy zawsze na truckstopie. Zjazdy firmowa osobowka zaraz jak koncze kółko (bo wczesniejsza firma zjazdy byly tylko sobota i np od czwartku czekanie). Tacho czyste. Robota jest taka ze no trzeba zapierdzielac ale zato dniowki płaca. Dispo ok. Wady tez sa ale nic razacego u mnie nie bylo jak do tej pory.

Tak60Nie17
Nowy

Po rozmowie z panem Krzysztofem to co obieca tak jest, pieniadze na czas, z czasem pracy wszystko przestrzegane, są lepsze firmy ale i są gorsze. Ja tam pracuje i na razie jest ok, zawsze mozna zadzwonic pomogą w kazdej chwili i o kazdej porze. Nie polecam nie odradzam, najlepiej zadzwonić popytać i spróbować, chyba że ma ktoś coś lepszego;)

Tak123Nie31
Wiktoria Nowy wpis

Jakie języki potrzebne są aby przyjęli do firmy ?

tak Nowy wpis
@Wiktoria

słyszałem, że hiszpanski, wloski, francuski

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

guest Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Witam czy są aktualnie przyjęcia? Obsada pojedyncza czy są również podwójne?

TakNie2
Bocian

Dobra firma Wynagrdzenie zgodnie z umowa. Płaca dniowki, sytemy zgodnie z ustaleniami, Przerzuty

Tak153Nie40
Skoczek
@Bocian

Witam jest u was system 2/2?

Tak3Nie5

Rychu
@Polexit

Breksitu niebyło..

Kierowca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 72 dni.

Witam. Czy aktualny jest system 2/1 ? Jeśli tak to jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz.

Tak2Nie4
Kierowca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 86 dni.

A proszę powiedzieć mi jak wyglądaja zarobki netto, jestem zainteresowany aplikowaniem do firmy KRUL

Tak2Nie6
biały

Witam, czy jest u Was system 5 dni w trasie zjazd na weekend ?

Tak2Nie7

@biały

Dziekujemy za zainteresowanie. Dostępne systemy to: 3/1 2/1

Tak3Nie4
Tony
Użytkownicy czekają na odpowiedź 106 dni.

Czy dojazdy i zjazdy są firmowym autem i czy wymagany jest język angielski? Ktoś coś wie na ten temat?

Tak3Nie10
Mateusz

Witam serdecznie. Czy nabór na stanowisko kierowcy aktualny? Szukam pracy, wcześniej jeździłem Pl, SK, HU, RO i jestem ciekawy jakie kierunki są w firmie. Zjazdy na bazę, parking w Polsce czy za granicą? Chodzi mi o dojazdy. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Tak3Nie7

@Mateusz

Sz.P. Dziekujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Nasze kierunki to D,B,NL,GB Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub na spotkanie w siedzibie naszej Firmy gdzie szczegółowo przedstawimy warunki współpracy.

Tak3Nie10
@KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT

Dziękuję za odpowiedź. Z wielką chęcią spotkam się by porozmawiać. Pozdrawiam.

Tak2Nie5
@Mateusz

Daj sobie spokój z ta firma. (usunięte przez administratora) Autem się nie zjeżdża do polski, tylko dojeżdżasz osobówką głównie do niemiec, (usunięte przez administratora) Zresztą sam się przekonasz jak chcesz. Pozdro

Tak14Nie3

Tak15Nie9

Tak31Nie10
JestemNaNie

Nie ukladala sie mi wspolpraca z Nim

Tak16Nie4

Tak169Nie45
STAR
@KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT

Bardzo dobrze prowadzona firma Pan krzysztof izoluje natychmiast pijaczków i nibyszoferów co nawet kabiny posobie posprzątac nie umio. Niewielu sie takich juz szefow ostało, co pijaństwo tępią do spodu Pozdro dla ekipi ze Sandwecza

Tak18Nie12
STAR

200% Polecam Umowa o prace dniowki system 2/1 Jestem ochotnikiem nikt mnie nie namawial

Tak30Nie14
Tygrysek

Tak60Nie17
Użytkownicy czekają na odpowiedź 132 dni.

Czy pracodawca KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak6Nie8
nowy

Witam mam pytanie czy trudno jest załapać dokumentację na międzynarodówce czy jest kurs próbny w podwójnej obsadzie i czy przyjmują bez doświadczenia bo nie wiem czy mam iść do tej firmy i się pytać mam doświadczenie na Autobusach po Polsce dzięki

Tak16Nie4
Paulina
@nowy

Jaką decyzję ostatecznie podjąłeś? Czy zdecydowałeś się aplikować do firmy? Jeśli tak, napisz proszę, jak Ci się pracuje w tym miejscu. Rozumiem, że byłeś zainteresowany posadą kierowcy? Czy pracodawca zaoferował Ci kursy? Chętnie dowiemy się, na co może liczyć nowy pracownik.

Tak3Nie1
nowy
@Paulina

Ja jeszcze nie aplikowałem bo czekam nie mogę się zdecydować do jakiej firmy składać za dużo opinii a oczekuję normalnej pracy i wzajemnie a jezdzić się nie boję bo to jest moja pasja tylko chciałbym coś poszukać aby popracować dłużej a nie szukać zaraz coś innego bo nie oto chodzi wiem o tym że jest różnie zdarzy się wszystko

Tak5Nie6

@nowy

Dokumentacja w transporcie miedzynarodowym to temat bardzo szeroki; Sa dokumenty przewozowe, celne, faktury, opłaty drogowe. W naszej Firmie najcześciej wystepuje Międzynarodowy list przewozowy (CMR) oraz dowod dostawy ( Delivery note) Wzory sa podobne. Na wybranych przykładach szkolimy jak je wypełnić prawidłowo. Nie jest to trudne, ale to bardzo ważny element procesu transportowego.

Tak12Nie6

@nowy

Jesli chodzi o doświadczenie na autobusach, to jest to cenne doświadczenie ale pierwsze trasy polecamy wykonać z bardziej doświadczonym kolegą. Pozdrawiamy

Tak11Nie2
@KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT

Długo trwa takie szkolenie?

Tak7Nie

@Nowy

Uczymy się tak naprawdę cały czas. Szkolenie polega na przekazaniu elementarnej wiedzy. Dla niektorych wystarczajace bedzie kilka dni, inni potrzebują trochę wiecej czasu....

Tak4Nie6
Ania
@KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT

Witam Czy przyjmujecie Państwo kobiety na stanowisko kierowca CE?

Tak1Nie2

@Ania

Tak jak najbardziej równo traktujemy kobiety jak i mężczyzn.

Tak2Nie2
Kobietka

To elegancko...

Tak1Nie2
Nowy kiero@
Nazwa działu: Handlowy

Witam. Jestem mlodym kierowca. Praweo jazdy C+E od miesiaca, Zastanawiam sie czy lepiej zaczynac od podwojnej obsady, czy odrazu gleboka woda. Bede wdziecxny za info...

Tak29Nie19

@Nowy kiero@

Kilka tras najlepiej jest zrobić z bardziej doświadczonym kierowcą w załodze. Na głeboką wodę puszczamy jesli wcześniej było doświadczenie na busach lub na kat.C.

Tak25Nie8
Nowy kiero
@KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT

Te pierwsze trasy to po kraju czy zagranica?

Tak3Nie1

@Nowy kiero

Jak najbardziej miedzynarodowe

Tak4Nie3
Siwy
@KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT

Szukam pracy na skoczka Jest uwas ten system?

Tak6Nie4

@Siwy

Tak

TakNie3
Skoczek z busa
@Nowy kiero@

A na skoczka z doświadczeniem na busach mozna?

Mlody
@Skoczek z busa

Tez mnie to interesuje.

Stefa
@Mlody

Coś wiadomo?

Pracodawca

Sz.P. Nie pracował u nas Wiesiek natomiast pracował Pan Wojciech, którego zwolniłem dyscyplinarnie. Pan Wojciech dopuścił się ponadto szeregu wykroczeń. Został ukarany mandatem karnym za celowe potrącenie pod naszym biurem (na podstawie zapisu z monitoringu) Ponadto toczy sie w jego sprawie postepowanie na policji, i jedna sprawa skierowana na wniosek policji do sądu. To nieodpowiedzialny człowiek i niebezpieczny kierowca, którego zwolnienie było dobrą decyzją.

Tak23Nie15
Robert

Szukam pracy c+e z 12 lat doświadczenia.Interesuje mnie system 2/1 lub 2/2.Macie coś takiego?

Tak1Nie7

@Robert

Szanowny Panie. Na ten moment mamy komplet i nie prowadzimy rekrutacji nowych pracowników. Planujemy nabyć nowe pojazdy w przyszłym roku wtedy wzowimy nabór.

Tak1Nie6
Pracowalem21

Powodem samozwolnien jest dyspozytor. Malo kto go trawił. Kiedy Szef sam zarzadzal bylo naprawde okej. Wyszkolil wielu kierowcow dal szanse.

Tak11Nie6
X

Zdecydowanie najgorsza firma na podkarpaciu!

Tak30Nie22
ROH

Boss słowny, kasa w terminie Spedycja ok

Tak55Nie23
Użytkownicy czekają na odpowiedź 234 dni.

Czy w firmie KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT są regularne szkolenia pracownicze?

Tak2Nie11
Nie polecam

Interesowała mnie praca w tej firmie, do czasu aż spotkałem na parkingu w niemczech kierowcę z tej firmy. Za dużo nie chciał mówić bo ,szef nie kazał' :o 6 aut a kierowcy co kilka tygodni odchodzą, auta zaniedbane, na parkingi szkoda kasy, na naprawy zresztą też. Opony na napędzie miał już z drutami na widoku.

Tak31Nie11

@Nie polecam

Szanowni Czytelnicy tego forum. Serdecznie dziękuje zarówno za pozytywne jak i krytyczne komentarze. Krytyka nie osłabia nas, wręcz przeciwnie, wyciągamy wnioski, poprawiamy słabe punkty, stajemy się przez to mocniejsi. Poza tym trafiają się również absurdalne wpisy, których zadaniem jest przekazać negatywne emocje, dezinformować, zniechęcać każdego do pracy u nas. Jest to konsekwencją moich stanowczych decyzji, podziękowania za współprace ludziom nie odpowiedzialnym, nie uczciwym szkodzącym firmie. Były to decyzje właściwe, gdyż chęć szkodzenia nie ustała, zmieniła tylko formę i miejsce...... Serdecznie pozdrawiam cała obecną załogę, wszystkich bez wyjątku, zarówno doświadczonych jak i początkujących kierowców. Łączy nas cecha wspólna - pracowitość, za co serdecznie Wam dzìękuje. Krzysztof Krul

Tak13Nie7
Andrzej

Skoro tyle osób poleca to gdzie ci wszyscy koerowcy są? Co chwile się ktoś zwalnia...

Tak25Nie8

Tak123Nie31
Mario

Polecam firme. Sytem pracy 2/1 lub 3/1 Wynagrodzenie terminowe. Tabor dobry. Dobra opinia wśród kolegow. Jezdzimy duzo na wyspy

Tak109Nie47
lilput
@Mario

dobra opinia wśród kierowców??? każdy kto jeździł dobrego słowa nie powie

Tak52Nie37
Mirosław
@lilput

Wystarczy z nim przez telefon porozmawiać

Tak12Nie6
pracowałem
Nazwa działu: Handlowy

auta się już kończą. bardzo średnia firma

Tak30Nie11
Seba

Fajna firma Ja Pracuje 3/1 mozna tez inne sytemy W domu 6 dni po zjezdzie. Płaca za dniówki Polecam

Tak249Nie36
Dam1991
@Seba

A auto przypisane ?? Jakie dniowki jak mozna wiedziec

Tak2Nie6

Zostaw opinię o KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT - Rzeszów

Chcę opublikować: