Opinie o It Ichthyo Trophic Sp. z o.o. w Stare Polichno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy It Ichthyo Trophic Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w It Ichthyo Trophic Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o It Ichthyo Trophic Sp. z o.o. w Stare Polichno

IT

Firma IT-Ichthyo Trophic Sp. z o. o. posiadająca zakład w 66-431 Stare Polichno (15 km od Gorzów Wlkp.), poszukuje kierowcę w transporcie międzynarodowym i krajowym (przewóz na potrzeby własne).   Kierowca kat. C+E Opis stanowiska: 2-3 dni w trasie międzynarodowej, 3-2 dni pracy na zakładzie, 2 dni wolne Jazda w obsadzie 2-osobowej, stałe cotygodniowe trasy Przewóz na potrzeby własne, stałe miejsca rozładunkowe Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E Doświadczenie Pracodawca oferuje: Atrakcyjne wynagrodzenie 7.000- 10.000 zł NETTO miesięcznie ("na rękę") Pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie istniejącej ponad 26 lata na rynku Zapraszamy zainteresowanych

@Mateusz

Pracujesz tam dalej? Bo chce tam iść na kierowcę i chciałbym się czegoś dowiedziec

Było, że tu też pisali, jak im ludzi do roboty zbrakło. Bo i na swej stronie coś mają do roboty. Wymieniają, że m.in. tokarza/frezera by przyjęli. Z wykształceniem w zawodzie i doświadczeniem. Na tym jednak kończą się detale. Trudno mi w takim razie podjąć decyzję, czy się tu angażować. Poradzicie, dopiszecie, jaką mogą dać stawkę, kiedy mam 7 lat przepracowane, jako frezer?

IT

Olga
@IT

Kobiety też zatrudniacie na stanowisku kierowcy? Ogólnie to jakie kierunki się jeździ? W jakim systemie? Co ile zjazd na bazę?

Mateusz Nowy wpis

Wyjazdy tylko na weekend jedna trasa w piątek wyjazd powrót wtorek, druga trasa sobota powrót poniedziałek i tak na zmianę cały rok co do wyjazdów czy na długa czy na krótka trasę kwestia ustalenia z innymi kierowcami podwójna obsada 21 h pracy , rozładunki ręczne w 80 %, do rozładunku kwestia ile towaru mniej więcej jest to przedział od 12 do 20 ton trzeba przerzucić częściowo można z rampy część paleciakiem ale to tylko jakieś 20 % stałe punkty rozładunkowe ,praktycznie same nocki więc latem najgorzej spanie w dzień bez klimatyzacji postojowej duży minus ciężko się wyspać w upale...

@Mateusz Nowy wpis
@Mateusz

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w It Ichthyo Trophic Sp. z o.o.?

Jak jest z pakietem medycznym w It Ichthyo Trophic Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie It Ichthyo Trophic Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Edyta

Brał tu ktoś udział w rekrutacji na posadę Specjalista ds. kadr i płac? Chciałabym dopytać o program Płatnik, który wymagają od osób wysyłających cv. Czy właśnie na rekrutacji jest sprawdzana ta znajomość? Może test jakiś?

Ala

Potrzebują tu zawsze potrzebują jak pracowników wyrzuca się za byle co, zwalnia się bo taki dziś humor szef ma a nie inny nie polecam pracy w tym zakładzie....

Natalia

cześć, tak jak ktoś pytał czy kogoś teraz do siebie szukają również chciałam się dowiedzieć kiedy ostatnio kogokolwiek tutaj zatrudniali i na jakie stanowiska? na stronie trudno się czegokolwiek dowiedzieć o tym a ostatnie ogłoszenie jakie widziałam było na ślusarza i pochodziło z 2020 roku. Stawka wtedy zaczynała się od ok 4150 pln w górę, a obecnie na jaką kwotę można spokojnie liczyć?

Wow

Czy potrzebują do pracy???

Jak się pracuje z ludźmi z It Ichthyo Trophic Sp. z o.o.?

Mhm

Trzeba być odpornym na głupotę ludzka i plotkarstwo. Ludzie są zawistni jeden drugiemu by nogę podłożył żeby dbać o swoją (usunięte przez administratora) A jak już dostaną się do koryta to chodzą dumni jak paw i ludzi całkiem mają za nic.

MALPIKS

Kierownik mrożonek do bani

It

Bardzo ciezko

@MALPIKS

Nie tylko kierownik .Na każdym z działów znajdzie się jakaś franca która boli że ktoś więcej zarabia,albo komuś się lepiej w życiu ułożyło niz jej/jemu.Ludzie są zbyt zawistni czekają tylko żeby się noga powinęła komuś żeby mieć powód do obgadywania.A z plotek i obgadywania ta firma najbardziej słynie.

Natalia

O jezu serio? A skąd tacy ludzie się tu biorą? Czemu nikt ich nie naprostuje skoro takie problemy robią? :(

Luśka

A ja polecam ..Praca jak praca...Jak chcesz zarobić to pracujesz..I uwierzcie mi jak naprawdę się pracuję to szef takich ludzi się nie czepia..Ale jak widzi .że się stoi i opieprza to w końcu Cię przyuważy i się tobą zainteresuje..Praca oki ..Bardzo ciekawa...Jednak na dłuższą metę za ciężka. Siada kręgosłup itp..

@Luśka

a ergonomia? jak wdrożenie wygląda w praktyce, nie uczyli właściwej postawy ani nic? pierwszy tydzień jak oceniasz?

Doti36

Pracowałam w tej firmie.Moja opinia : zarobki dobre i na czas.Natomiast szef to jakaś porażka. Poniża pracowników., wyzywa , upadła. Z czystym sumieniem najgorszemu wrogowi nie polecam tam pracowac.

@Doti36

Do tego zimno na firmie brak ogrzewania.... Słaba ta firma.... Brak słów

@Karolina

Zawsze można się ubrać.A jak komuś nie pasuje zawsze może się zwolnić i poszukać innej pracy nikt na siłę nie trzyma.

@Karolina

Zimno jak na biegunie północnym takie to właśnie warunki pracy są... Żenada

Natalia

Z biegunem nie przesadzacie? Ile w praktyce wskazuje termometr, jak wiadomo są normy co do temperatury i powinno się do nich stosować

@Natalia

7,10 stopni od tych zamrażarek jest zimno dlatego taka niska temperatura na dziale mrożonek

Natalia

A bo ja myślałam, że to o jakieś biuro mogłoby chodzić. No ale skoro to dział mrożonek to chyba jest odpowiedni strój do tych warunków? Dają coś?

Małgorzata
@Doti36

A ile gdzieś można zarobić? Z 4 tysiące zł się weźmie? Bo jak tak, to może warto się poświęcić i wytrzymać tę atmosferę dla dobrych zarobków?

@Małgorzata

Zarobki od 3 tys do 4 tys zalezy od stanowiska...

Bożena

Ale to netto czy brutto? I premie w to wliczasz czy po prostu takie podstawy są?

@Bożena

Netto plus premia świąteczna 800 euro szef jest dobry

Natalia

dobry w sensie, że w miarę ok płaci czy masz z nim jakieś większe doświadczenia? on jest taki ogólnodostępny dla każdego czy trudno o kontakt bezpośredni? i co z innymi ludźmi?

Aga@

Dał premi światecznej 800 bo już nie ma kto w tym (usunięte przez administratora) i smrodzie pracować

@Aga@

Oczywiście żeby ludzi zatrzymać to przekupił premia świąteczna.... No cóż ma kasę moze rozdawać

Jack

Driver TATAR yellow school

Łukasz

W najlepszym wypadku pójdzie redukcjia pracowników w najgorszym plajta ale to już sam szef tylko wie... :)

@Łukasz

No tak, czyli każdy się przyzwyczaja powoli do tego typu scenariusza? :/ A wiadomo kto potencjalnie miałby być "redukowany"?

Haha

Wszyscy :)

@Haha

Z każdym z zespołu jest coś nie tak, że życzycie im takiego odświeżenia? Ile to by w sumie osób było do wymiany?

Łukasz

Zresztą kryzys się zaczyna i nie tylko ta firme dotknie bo wiele innych firm w Polsce...

Kto może niech już sobie szuka pracy bo ta firma nie wytrzyma sesonu zimowego....

Byy

A skąd masz takie informacje ?? Z tego co wiem firma dobrze sobie radzi.!

@Byy

A Ty te informacje, że sobie radzi to skąd?

Hehe
@Byy

Zobaczymy w styczniu po podwyżkach prądu czy sobie poradzi...

Pracuje
@Hehe

A to podniosą tylko dla IT? Raczej wszystkim . Masz takie zaściankowe myślenie, że siedź tam na tej swojej wsi i do lasu po chrust ,będziesz miał wtedy zajęcie i módl się żeby nie brakło Ci na prąd, gaz i rozumu

Adrian
@Hehe

Ale co, myślisz że zwolnią wszystkich bo prąd będzie droższy?

Joanna

Ja też tak szlyszlam że firma ma się ku końcowi....

Aniaa

To nie firma tylko ludzie...Sama (usunięte przez administratora)

Co z tymi ludźmi tutaj?

@Natalia

Pewna część to prości ludzie :)

W punkt!! Nawet bardzo prości!! :]

Sylwia

Aż tak???

Helmut

Czemu taki hejt na jednego pracownika bo miał gorszy dzień lub dwa.

Wow

Wesoła firma, ale po alkoholu zawsze jest wesoło.

Bo pić....

Bo pić to trzeba umieć nawet w pracy... Haha a Niemiec płaci

Gawron

Pracownik roku Wojtuś chleje w pracy i nikt nic z tym nie robi dobrze mówi czy się stoi czy się leży wypłata się należy

@Gawron

Żal Ci (usunięte przez administratora) ściska trzeba umieć się ustawić taka firma zawsze możesz też się na chlać.... :)

@Gawron

Pajacu :)

Zostaw merytoryczną opinię o It Ichthyo Trophic Sp. z o.o. - Stare Polichno

• Jak się pracuje w It Ichthyo Trophic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy It Ichthyo Trophic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w It Ichthyo Trophic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

It Ichthyo Trophic Sp. z o.o.