Ceremonia Ewa Humerczyka

Poznań

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Ceremonia Ewa Humerczyka
1 1 6 1

Opinie o Ceremonia Ewa Humerczyka

zdegustowana

Witam,również pracowałam w tej firmie i to samo doświadczenie co moje poprzedniczki.Praca bez umowy, brak części pensji, wyzysk totalny mimo ustalonych obowiązków okazywało się że robisz i tak wszystko, notoryczne nadgodziny i brak zapłaty za nie.Szefowa jak chciała kogoś zwolnic po prostu obrażała się na niego, po czym zwalniała bez podania przyczyny.Jak ktoś dopominał się o umowę o pracę po krótkim czasie dowiadywał się że ma brak profesjonalizmu i jest zerem, a następnie zwolniony.Rotacja pracowników w tej firmie nie wyobrażalna, w czasie kiedy ja pracowałam w przeciągu jednego miesiąca zwolniono 6 osób tylko dlatego że chciały umowę.Nie polecam pracy w Ceremoni u Ewy Humerczyk!!!WYZYSK!!!

Zostaw opinię o Ceremonia Ewa Humerczyka - Poznań

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ceremonia Ewa Humerczyka