Klaresa Sp. z o.o.

Opinie o Klaresa Sp. z o.o.

lors

no więc tak, faktycznie poszukują przedstawicieli, nie trzeba mieć doświadczenia na podobnym stanowisku jednak zainteresowanie branżą kosmetyczną jest wymagane, a np. z technik sprzedażowych i biznesowych szkolą, więc nie masz się czym przejmować - aplikuj ;)

daj se spokój

jak wyżej, wiele do dodania nie mam prócz tego że firma aktualnie będzie sprzedawać produkty we współpracy z veroną, to samo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zero szacunku dla pracownika. Generalnie szkoda zachodu bo produkty są kiepskie i drogie także śmiem sądzić że zmarnujesz czas i energię w firmie która za chwilę zrezygnuję z projektu. A dodatkowo warto codziennie upewniać się czy osoba która odpowiada za pracę z przedstawicielami jeszcze pracuje, czy może zrezygnowała albo dzisiaj odpowiada jednak za co innego a Ty szukaj wiatru w polu żeby się czegokolwiek dowiedzieć...

zawiedziona

Dziewczyno nie pakuj się w to. po pierwsze - firma działa od kilku miesięcy wiec bardzo kiepski grunt po drugie - sprzedajesz kosmetyki w bardzo niekorzystnych cenach dla klientek i kompletnie nieznane na rynku. po trzecie - kontakt z siedzibą w zależności od (?) humoru dnia wiedzy właścicieli.. o wszystkie materiały trzeba się prosić ( katalogi , próbki dla klientów ) nie wspominająć o wypłacie która jest żenująca.. no i umowa zlecenie oczywiście o pieniądzach i procencie z utargu (którego nie ma bo produkty się nie sprzedają nie ma.zainteresowania ani materiałów na zachętę dla potencjalnych klientów ) nie wspomnę bo kasa jest znikoma.. ( jeśli dostaniesz wypłatę bo z tym też różnie niektóre dziewczyny do dzisiaj nie dostały pensji.. ) z dobrego serca Ci proponuje abyś szukała dalej bo szkoda czasu i ambicji na ten.projekt. pozdrawiam ☺

Ktoś kto był i wie..

Współpraca z tą "firmą" w moim przypadku była krótka i dość żenująca. Zero organizacji, o wszystko musisz się prosić, nikt nic nie wie, nikt Ci nie pomoże, a wymagania z kosmosu. W firmie nie ma żadnych porządnych szkoleń. Musisz radzić sobie sama i materiały też kopiować na własną rękę. Produkty nieznane, drogie więc nie ma dużego zainteresowania. Ze strony szefostwa zero szacunku do pracowników, chamstwo, bezczelność, słoma z butów wystaje!! Aż szkoda słów na to co się tam dzieje. A o własne pieniądze trzeba się prosić przez długi czas... Naprawdę szkoda czasu i nerwów na ten syf... Trzymaj się z daleka!

Zostaw opinię o Klaresa Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klaresa Sp. z o.o.