KCR PLACEMENT SP. Z O.O.

Białystok

Opinie o KCR PLACEMENT SP. Z O.O.

Merkury

Czy cos dzieje się w firmie? Zastanawiający jest fakt, że tak dawno nikt nie pisał na forum? Jest tak dobrze?

Aneta

Współpracowałeś z KCR PLACEMENT? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Czym firma wyróżnia się na tle konkurencji? Dlaczego warto skorzystać z ich usług?

kfo

Owszem, z tym się zgodzę @porost, nie można na nic narzekać, ponieważ pracownik ma zapewnione wszystko czego potrzebuje, zarówno atmosfera jak i zarobki stoją na dobrym poziomie, dodatkowo jest też umowa o pracę

Zostaw opinię o KCR PLACEMENT SP. Z O.O. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KCR PLACEMENT SP. Z O.O.