Opinie o Happy Home w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Happy Home. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Happy Home o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Łódź

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Happy Home w Łódź

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Anna
Klient

Zacznę od stwierdzenia, że deregulacja zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami dokonana w 2014 roku doprowadziła niestety do powstania patologii na tym rynku, czego dobitnym przykładem jest transakcja, której niejako z przymusu staliśmy się z mężem uczestnikami. Umowa, którą zawarliśmy z tym biurem to klasyczny przykład umowy podpisywanej na tzw. wietrze (podpisana poza lokalem biura, przed blokiem, na 3 minuty przed wejściem do lokalu, bez szansy nie tylko jakiegokolwiek wpływu na jej zapisy, ale nadto bez szansy poznania jej treści przed popisaniem). Jej podpisanie było warunkiem obejrzenia mieszkania, którego kupnem byliśmy zainteresowani, a sama umowa o pośrednictwo została udostępniona dopiero z chwilą złożenia podpisu. W trakcie prezentacji lokalu (trwającej nie więcej niż 5 minut) czynione były z pośrednikiem, w obecności współwłaścicielki mieszkania, najistotniejsze ustalenia, między innymi te, jaka część jego wyposażania została objęta proponowaną ceną nabycia. Zostało wówczas ustalone, że meble kuchenne zostały w tej cenie uwzględnione. Po obejrzeniu mieszkania zdecydowaliśmy się złożyć ofertę kupna tego lokalu, która została ostatecznie zaakceptowana przez sprzedające. Dalsza część współpracy to już niestety farsa i karykatura pracy pośrednika. Okazało się bowiem, że choć biuro zawarło umowę pośrednictwa z obydwiema stronami umowy sprzedaży lokalu, to zainteresowane jest realizacją interesów jedynie strony sprzedającej. O treść umowy przedwstępnej, którą przedstawiono nam do podpisu musieliśmy sami zawalczyć, ponieważ przesłany nam wzór (blnkiet) był tak zły, że aż trudno uwierzyć, że biuro, które próbuje przedstawiać się jako profesjonalista na rynku, chce się nim w ogóle posługiwać. Co więcej, nie zabezpieczał w elementarny sposób naszych interesów. Udało się wywalczyć zmianę treści umowy przedwstępnej przynajmniej w niezbędnym zakresie, choć przyznam, że rozmowy na ten temat z przedstawicielką biura przypominały niekiedy rozmowy Kopernika (ja) ze sprzedawcą z warzywniaka na temat obrotu ciał niebieskich. Sami Państwo oceńcie, czy chcecie korzystać z pomocy kogoś kto ewidentnie chce i musi posługiwać się przepisami prawa, a nie posiada elementarnej wiedzy w tym zakresie. Po trudach związanych z przygotowaniem projektu umowy przedwstępnej doszło do jej podpisania i to jedynie dlatego, że sprzedająca z uwagi na remont innego lokalu mogła opuścić mieszkanie dopiero za kilka miesięcy. W tej sytuacji popisanie umowy przedwstępnej leżało tylko w interesie sprzedających, nie naszym. My gotowi byliśmy podpisać umowę sprzedaży mieszkania od ręki. W trakcie spotkania związanego z podpisaniem umowy przedwstępnej został poruszony temat wpisu w księdze wieczystej nieruchomości wierzytelności na rzecz Gminy, ale jak zapewnił obecny wówczas Pan Maciej, do czasu popisania umowy przyrzeczonej zostanie to ,,załatwione". W takim przekonaniu żyliśmy do dnia podpisania umowy przed notariuszem. Wówczas jednak okazało się, że nic (!) nie zostało w tej kwestii zrobione, a nieuregulowaną przez sprzedającą opłatę przekształceniową będziemy mogli sobie spłacać w ratach przez 17 najbliższych lat. Szok i niedowierzanie. W tej kwestii zostaliśmy ewidentnie wprowadzeni w błąd przez biuro, choć podejrzewamy, że nas po prostu oszukano, bo od początku nie zamierzano nic w tym względzie zrobić. W międzyczasie przedstawiciel biura poinformował nas telefonicznie, że meble kuchenne zostaną przez sprzedającą zabrane, choć ustalenia w trakcie prezentacji mieszkania były przecież inne. Dopiero moja interwencja u innego pośrednika, który na szczęście był również obecny podczas tych ustaleń, doprowadziła biuro do zmiany stanowiska. Dodam jedynie, że sprzedająca nic nie wiedziała o zmianie ustaleń biura w tym względzie i poczuła się zażenowana zaistniałą sytuacją. Okoliczności te spowodowały, że całkowicie utraciliśmy zaufanie do biura, czujemy się (usunięte przez administratora) o innych emocjach nie wspominając. Cała ta sytuacja pokazuje niestety, że reprezentowanie przez jedno biuro obydwu stron umowy sprzedaży to nie tylko fikcja, zawsze bowiem ucierpi na tym interes jednej ze stron (w tym wypadku nasz), ale wręcz patologia, której wystrzegają się renomowane biura pośrednictwa nieruchomościami (proszę nie mylić ze słowem najbardziej znane, największe, itp.). Umowa pośrednictwa to umowa, która musi się opierać na zaufaniu stron, czego my niestety nie mogliśmy doświadczyć. O rzetelności i profesjonalizmie nawet nie wspomnę, my ich niestety nie dostrzegliśmy. Już sam sposób zawarcia umowy nie tylko narusza dobre obyczaje (na co zwraca uwagę część środowiska pośredników, choć jest on niestety powszechny), ale mógłby stanowić podstawę do jej podważenia. Sami Państwo oceńcie, czy jako kupujący chcecie nawiązać współpracę z takim biurem, którego usługa ograniczy się jedynie do pokazania Państwa mieszkania i czy pobrane w takiej sytuacji wynagrodzenie (w naszym przypadku było to 7.000 zł za sprzedaż kawalerki!) jest świadczeniem ekwiwalentnym.

Pytanie Nowy wpis

Jaki dress code obowiązuje w Happy Home?

anonim Nowy wpis
@Pytanie

Każdy ma swój styl.... nie ingeruję w styl ubierania się.

Weronika Nowy wpis
@anonim

A ty tam może pracujesz? Co możesz powiedzieć o współpracy z firmą?

Jaka atmosfera jest między działami w Happy Home?

anonim Nowy wpis
@Pytanie

Nasza firma nie jest podzielona na działy. Wszyscy komunikujemy się jak równy z równym. Są cele i wspólnie do nich dążymy. Bardziej rodzinnie. Pozdrawiam, (usunięte przez administratora) Iracki

Czy Happy Home organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jak długo trwa proces awansu w Happy Home?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Happy Home się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Asystent/ka Działu Finansowego
PTM Polska
(57 opinii)
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży
Łódź
Over Group Sp. z o.o. S.K.
(473 opinii)
logo firmy Pracownik Produkcji
Erbi Sp. z o.o.
(44 opinii)
logo firmy Doradca klienta
Łódź
Pan Materac Wizjo Sp. z o.o.
(8 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Łukasz

Nie polecam biura happy Home, pełno ściem że to najlepsze biuro a mieszkania wcale nie sprzedają tak dużo i nie wynajmują szybko. Więcej pracy niż lansu

@Łukasz

Witam, skąd Panie Łukaszu taka opinia, ma Pan "większą wiedzę" niż właściciel???.... Pozdrawiam Maciej Iracki tel:733-666-290, www.happyhomelodz.pl

Czy w Happy Home panuje luźna atmosfera?

@Pytanie

Witam, TAK....traktujemy siebie bardzo po przyjacielsku, stała ekipa od kilku lat wzajemnie się wspierająca. LINK DO REKRUTACJI: https://www.facebook.com/jobs/job-opening/237726563621133/?source=job_ats Pozdrawiam Maciej Iracki tel:733-666-290, www.happyhomelodz.pl

Iza

Jak wyglądają tu wymagania wobec kandydata na agenta nieruchomości?

@Iza

Witam, poniżej link do rekrutacji i wymagań kandydata na doradcę ds.nieruchomości: https://www.facebook.com/jobs/job-opening/237726563621133/?source=job_ats Pozdrawiam Maciej Iracki tel:733-666-290, www.happyhomelodz.pl

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Happy Home?

@Pytanie

Witam, styl demokratyczny. Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacyjny to Maciej Iracki tel:733-666-290 Pozdrawiam Zespół Happy Home

Czarek

Szkoda, że na forum pracowników firmy nie ma ich opinii. Klienci powinni pisać na adres firmy.

Tomasz Długosz

24 godziny temu kupiłem mieszkanie z (usunięte przez administratora). Mogę śmiało powiedzieć, że (usunięte przez administratora) jest profesjonalistą przez duże (usunięte przez administratora)Jako że to było moje pierwsze doświadczenie związane z zakupem mieszkania, miałem masę pytań i byłem po prostu zielony. (usunięte przez administratora) odpowiadał na wszystkie moje informacje, telefony a było ich mnóstwo. Zdawałem sobie sprawę że mogłem sprawiać wrażenie wrzodu na (_!_), ale (usunięte przez administratora)nigdy nie dał mi do zrozumienia, że jestem męczący. Zawsze odpowiadał na wszystkie pytania, nad wszystkim trzymał pieczę, przeprowadził mnie za rękę podczas kupna. Świadomie mogę go polecić każdemu, czy to przy kupnie, czy też sprzedaży. (usunięte przez administratora) jeśli Pan to czyta, szacunek dla Pana. Naprawdę A te wszystkie negatywne komentarze, to chyba od innych pośredników, albo Januszy nieruchomości, którym przeszkadzać będzie, że słońce świeci zbytnio w lato. Im się nie dogodzi. Olać ich

Aleksandra

@AL Rozumiem, że jesteś klientem firmy Happy Home? Opinie klientów są także ważne, ale kluczowe opinie pochodzą od pracowników na temat pracodawców. Kto z Was planuje podjąć w najbliższym czasie współpracę z tą firmą? Czy jesteście zadowoleni z warunków pracy? Każda z Waszych opinii może przekonać niezdecydowane osoby.

Aleksandra

@Zainteresowana Opowiesz na czym polegało "odbieganie od normy"? Oferty Happy Home są dokładnie opisane, zdjęcia są pokazane z różnych perspektyw. Jeżeli podasz więcej konkretnych informacji to z całą pewnością będzie to bardziej wartościowe dla osób chcących skorzystać z usług tej firmy.

Ewa J.Łódź

Witam serdecznie. W ubiegłym roku miałam przyjemność sprzedawać mieszkanie za pośrednictwem Biura Nieruchomości Happy Home. Byłam szczegółowo informowana o każdym etapie sprzedaży. Wszelkie formalności związane ze sprzedażą załatwiane były przez Pana Marcina Starczewskiego. Nieruchomość sprzedana szybko i korzystnie. Szczególne podziękowania dla Pana Marcina, który zadbał o dopełnienie wszystkich formalności, zawsze był dyspozycyjny i z zaangażowaniem zajmował się moją transakcją . Profesjonalny, otwarty na potrzeby klienta , bardzo miły i uśmiechnięty. Przez cały czas służył pomocą i wsparciem, również po podpisaniu umowy sprzedaży. Godni zaufania i szczerze polecam Biuro Happy Home. Dziękuję i pozdrawiam Pana Marcina. Ewa J.

Zaintetesowana

Nie polecam ogólnie bałagan zdjęcia nie są adekwatne do rzeczywistości. Mieszania niektóre są przedstawiane jako super okazje,lecz niestety odbiegają od normy.

Klient
@Zaintetesowana

Dziękuję za informację będę brał ja pod uwagę

Kamila

Jeżeli komuś zależy na szybkim, sprawnym i fachowym załatwieniu sprawy w kupnie / sprzedaży mieszkania z czystym sumieniem polecam Pana Macieja Irackiego. W przeciągi 1 miesiąca znalazł kupca na moje mieszkanie, drugie tyle załatwienie kredytu, a w między czasie były jeszcze Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok, dodatkowo mieszkam w Warszawie. Zatem jeżeli ktoś liczy na czasie i fachowości to tylko Pan Maciej którego pozdrawiam.

DAREK

OK - dołożę i ja swoje "trzy grosze" do tych opinii... A sytuacja od ponad roku rysowała się raczej nieciekawie : blisko 130 metrów kw. w 20-letnim domu, drugie piętro, bez windy... Tak zwana spokojna okolica nikogo nie interesowała, bo... nikt się nie zjawiał. Mimo wysiłków przedstawicieli trzech znanych biur... "- Zejdźcie państwo jeszcze z ceną w dół..." - słyszeliśmy tylko w kolejnych miesiącach... Sprawy nabrały tempa, gdy do dzieła zabrał się Marcin S., przedstawiciel firmy Happy Home. Pojawiły się naprawdę "kuszące" zdjęcia naszego locum w ogłoszeniach, zaczęli telefonować zainteresowani ! ... Wielu potencjalnych nabywców zjawiało się w towarzystwie pana Marcina, który autentycznie zadziwiał zarówno znajomością realiów sprzedaży mieszkań, cenami usług wykończeniowych jak i ... planami inwestorów w Łodzi i okolicy. Doprawdy profesjonalizm godny naśladowania !... Dziś wszystkie niezbędne transakcje mamy już za sobą - zawdzieczamy je panu Marcinowi i firmie H H. Poleciliśmy już ich usługi kilku zaprzyjaźnionym rodzinom, bo na to po prostu zasługują. PS. Znakomitym pomysłem jest też skupienie w jednym miejscu pokrewnych usług: biura Happy niemal "drzwi w drzwi" sąsiadują z bodaj najatrakcyjniejszą finansowo kancelarią notarialną w okolicy i ... firmą wykonującą meble "pod klucz". W finale dostaliśmy nawet polecenie do ... firmy przewozowej. Z wynegocjowanym już upustem cenowym...

Jarek

Z pomocy Pana Macieja korzystam juz drugi raz i jestem bardziej niz zadowolony. W sobote kolo poludnia zadzwonilem ze mamy do sprzedania mieszkanie, w niedziele o podobnej porze mamy juz klienta z zaliczka. Przy tym pelen profesjonalizm i mila obsluga od poczatku do konca zawierania transakcji. Mozna polecac to biuro ze spokojnym sumieniem.

Tomasz s

Sprzedawałem mieszkanie w styczniu 2017r za pośrednictwem happy home, polecam profesjonalne foty oraz opis zrobiły całą robotę w sobotę mieszkanie wystawione w poniedziałek umowa przed wstępna Szybko miło i profesjonalnie!!!!

Joanna

Sprzedałam mieszkanie z firmą Happy Home, jestem bardzo zadowolona .Polecam współpracę z panem Marcinem Starczewskim. Wiedza i kompetencja tego pana zrobiła na mnie wrażenie, znalazł mi szybko kupującego oraz pomógł w uzyskaniu kredytu, dzięki czemu szybko doszło do transakcji.

Bogdan

Zastanawiam się skąd tyle negatywnych opinii, miałem okazję dwa razy korzystać z usług tego biura i nie zawiodłem się. Pracownik, który mnie obsługiwał był od początku do końca zaangażowany i zadbał o to żeby transakcja przebiegła bezproblemowo dla każdej ze stron. Jak dla mnie biuro Happy Home bez zastrzeżeń. Polecam

Sprzedająca
@Bogdan

Ostanio sprzedałam mieszkanie za pośrednictwem biura Happyhome. Nie mam żadnych zastrzeżeń do przeprowadzonej transakcji. Z pośrednikiem, który się zajmował naszym mieszkaniem utrzymuję kontakt i bez żadnych obaw mogę polecić. Jeśli chodzi o umowę to jest czytelna i prosta. Nie wiem skąd problemy z jej zrozumieniem. Ja jestem zadowolona i polecam to biuro.

Zostaw merytoryczną opinię o Happy Home - Łódź

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Happy Home?

Liczba opinii klientów firmy Happy Home, to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Happy Home