Jobs4Europe B.V.

De lutte

Opinie o Jobs4Europe B.V.

Pati

Pracowałam przez to biuro na magazynie perfum przez wakacje. Własnie wróciłam i jestem zadowolona. Na wiekówce do 21 lat nie płaci się za domek :-)

Rychu

Pracuję dla nich od pół roku i jest ok. Pracowałem już w kilku firmach w Holandii więc mam porównanie i tu nie jest źle. Kasa jest zawsze na czas, nie oszukują z godzinami i jak chcesz robić to ci robotę zawsze znajdą. Standard mieszkań jest podstawowy ale teraz je odnawiają więc chociaż coś robią. jak sie chce to zawsze się człowiek do czegoś przyczepi ale mówię wam byłem w gorszych firmach. A większość osób na chacie pracuje tam długo.

Alicja
użytkownik zarejestrowany

@lukasz - a możesz opisać warunki zatrudnienia w Jobs4Europe B.V.? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia? W sieci pojawiło się klika nowych ofert pracy - czy warto na nie aplikować? Te informacje będą cenne dla osób, które sa w trakcie poszukiwania pracy.

Wariacik

Się czepiacie Eweliny A piękną Dorotke byście na rękach nosili chyba największego farmazona tej firmy xD

Grazka

Super biuro, wypłaty co tydzien i to spore! (Jestem na wiekówce), święta płatne 200%, warunki w domkach do przeżycia

xxx
@lukasz 09.06.2017, 20:45
to pewnie jestes Grazyna zbiura nie ma jak sobie agencja sama wystawia oceny bo to biuro jest dno a pracownikow to polowa cpuno...

Lukasz
@xxx 07.09.2017, 14:18
za dwa dni wyjeżdżam. interesuje mnie opisanie wszystkiego. no i skoro tak źle, to dlaczego pracowałeś aż 4 lata?...

Bo agencja nic nie miala do powiedzenia tylko zaklad bo dobrze pracowalem i mialem co chcialem job4 nigdy nie robil mi problemu ale co z tego jak ze mna ludzie mieszkali i pracowali w innych zakladach to mieli ich wiesz gdzie pracowali po ,3 tyg i dowidzenia nie muwiac o mieszkaniach codzienne imprezy bo w weekend zapomnil o spaniu bo tam pija do rana i narkotyki to podstawa co chwile nowi ludzi wprowadzaja bo kogos zwolnili a na mieszkaniu rotacja . polowa pajeczyny na lokciach, lezki pod okiem .to ze placa na czas to jest jedyny plus jak nie masz zawodu to jestes dla nich nikim ,jednym z tysiecy co przepracowali 3 tyg

Kat234h

Jedzie ktoś na dniach do pralni na sortowanie rzeczy? :) Albo ktoś był i napisze mi cos o tym? :)

ALONZO

UWAGA ZNÓW POSZUKUJĄ OSÓB NA GÓRA 3,5 TYGODNIE - NAPEWNO NIE BĘDZIE PEŁNYCH GODZIN

kudłaty

Wypłaty co tydzień ok. Mieszkania są do zaakceptowania. Kontakt z biurem to masakra. Koordynatorka Ewelina, która na każde pytanie odpowiada że nie wie, moim zdaniem jest najgłupszą osobą w całej Holandii.

Rozsądny
@kudłaty 26.11.2016, 10:45

To chyba nie doczekałeś pani prezes Sylwi Hahahah

Przemek

Nie polecam. Pierwszą zaplaconą tygodniówke dostalem po 2,5 tygodnia. -Bardzo dobrze pamietam.

Niemiec
@Przemek 31.10.2016, 09:43

MASAKRA CZŁOWIEKU 2 tygodnie na numer SOFI czekasz... a ty nie polecasz ...Żal

buła

Odradzam. Wiele rzeczy można napisać, w tym momencie lepiej krótko powiedzieć. I że wyplacają to ok ,ale ze po jakimś czasie wydało się ze posrednik bierze 30% twojej pensji I dlatego szukają specjalistów. Jak to się mówi, MEDIAMARKT - nie dla idiotów

Nic
użytkownik zarejestrowany

Specjalista jest tutaj potrzebny, jeśli ktoś lubi branżę niech wysyła CV

studentka

Pracowałam na produkcji za pośrednictwem firmy Jobs4Europe. Ze względu na młody wiek nie mogłam liczyć na dużą stawkę godzinową, chociaż i tak była ona wyższa niż w konkurencyjnych firmach (ok. 6,43€/h w wieku 18 lat). Mieszkania pracownicze mają standard bardzo średni, ale w przypadku jakiejś usterki czy problemu zawsze pojawiał się ktoś z biura z pomocą. Pensja wypłacana zawsze na czas, z tym nikt tam pracujący nie miał problemu. Koordynatorzy chętnie wypłacali także zaliczki, kiedy była taka potrzeba. Tutaj niestety wszelkie zalety się kończą. W mieszkaniu nie było Wi-Fi (choć prawda jest, że z reguły Internet jest), a samochód służbowy był przydzielany i odbierany wg niezrozumiałego systemu. Po trzech tygodniach rzetelnej pracy zakład pracy, w którym pracowałam ogłosił przestój i zwolnił kilkunastu pracowników z najkrótszym stażem pracy, w tym i mnie. Jobs4Europe nie udało się znaleźć mi już żadnej pracy ze względu na brak posad. Rozumiem wprawdzie, że to poza ich możliwościami, ale wciąż - można było nie sprowadzać ludzi z Polski pod przynętą dobrze płatnej pracy.

sonia667

Biuro tragedia. Kontakt z biurem tragedia. Warunki mieszkaniowe dobre po złe zależy gdzie się robi.

mm

wypłaty ok, co tydzień, mieszkania po 8-10 osób, warunki dość ubogie.

Zostaw opinię o Jobs4Europe B.V. - De lutte

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jobs4Europe B.V.