InServices

Wrocław

Opinie o InServices

Julia Maria K.

Praca stanowczo dla ludzi ogarniętych i potrafiących zarządzać sobą. Dużo się tam dzieje, więc jeśli ktoś pracuje po prostu powoli to może się nie odnaleźć

J.K

Korzystałem w usług wielu firm doradczych i często problemem było "taśmowe" podchodzenie do klienta i jego sprawy. Miłym zaskoczeniem był fakt, że pracownicy nie tylko odpowiadali na milion moich pytań, ale i często byli o krok przede mną i zaskakiwali niuansami, na które ja jako zwykły przedsiębiorca nie zwróciłbym w ogóle uwagi (a pan urzędnik pewnie już tak...)

qwert21

Polecam wszystkim, którym zależy na elastycznym czasie pracy i mają uczulenie na wszelkiego rodzaju "korpo"

Jaco

Właściwie nie mam do czgo się przyczepić, polecam firmę :)

ona57

Miałam okazję współpracować z firmą co prawda nie jako pracownik, ale jako partner i najważniejsze dla mnie było to, że komunikacja z pracownikami była bardzo sprawna i nawet w weekendy mogłam skontaktować się w sprawach związanych z projektem

Zostaw opinię o InServices - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InServices