IKEA Okęcie

IKEA Okęcie

Opinie o IKEA Okęcie

Karolina

@anonymous, Twoja opinia z pozycji konsumenta IKEA jest cenne i prawdopodobnie znajdą się osoby na tym forum, które mogłyby się do niej odnieść. Jednak najważniejsze komentarze i najwłaściwsze to te pochodzące bezpośrednio od osób zatrudnionych w tej firmie, ponieważ celem tego forum jest gromadzenie opinii o firmach jako pracodawcach.

anonymous

RObię remont i meble będą tylko z ikei. Za taką cenę nigdzie nie znajdę takich mebli

Karolina

@Bez szansy, miejsce, w którym wykonujemy swoje obowiązki ma znaczenie. Jednak każdy rodzaj pracy charakteryzuje się własną specyfiką i wymaga zaangażowania. Ty byłeś pracownikiem biurowym. W swoim komentarzu, wspominasz, że mankamentem Twoim zdaniem była atmosfera. Jak wyglądały pozostałe warunki zatrudnienia? Informacje tego typu będą interesowały osoby, które chciałyby znaleźć zatrudnienie w IKEA.

Bez szansy

Zwykła korporacja. Wiadomo że do klimat tworzą ludzie tam pracujący ale nie odebrałem do końca tego klimatu jako przyjacielski czy rodzinny czym się szczycą i brakuje im szczerości. Wiadome jest że praca w biurze zazwyczaj jest lepsza niż na sklepie.

Czy są na forum użytkownicy, którzy sami szukali odpowiedzi na własne pytania? Jeżeli znacie jakieś odpowiedzi na pytania odnośnie pracy w IKEA Okęcie to moglibyście podzielić się nimi z innymi użytkownikami?

Jasiek

Firma dobra to z pewnością nie narzekacie na pracę?

Karolina

Obecnie w IKEA Okęcie są prowadzone aż dwie rekrutacje - na stanowisko IT Support Analyst with Russian language skill oraz Pracownika Działu Obsługi Klienta. O pracy w IKEA na polskim rynku pracy krąży dużo pozytywnych głosów - czy ktoś to może potwierdzić?

sf

Chyba nie ma co liczyć na to @wisi, żeby pokazało się jakieś ogłoszenie pracy. Nie potrzebują robić rotacji wśród pracowników, bo zależy im na zadowoleniu pracowników i dbaniu o ich pozytywne stosunki.

Zostaw opinię o IKEA Okęcie - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IKEA Okęcie