IKEA Okęcie

Opinie o IKEA Okęcie

Karolina

Obecnie w IKEA Okęcie są prowadzone aż dwie rekrutacje - na stanowisko IT Support Analyst with Russian language skill oraz Pracownika Działu Obsługi Klienta. O pracy w IKEA na polskim rynku pracy krąży dużo pozytywnych głosów - czy ktoś to może potwierdzić?

sf

Chyba nie ma co liczyć na to @wisi, żeby pokazało się jakieś ogłoszenie pracy. Nie potrzebują robić rotacji wśród pracowników, bo zależy im na zadowoleniu pracowników i dbaniu o ich pozytywne stosunki.

Zostaw opinię o IKEA Okęcie - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IKEA Okęcie