kab.grupa sp.z.o.o.

Stołowacz

kab.grupa sp.z.o.o.

Opinie o kab.grupa sp.z.o.o.

sokol

Wezcie pezestancie juz jechac.pracowalem tam ale z powodu choroby ojca musialem przejac gospodarke.gdzie wam bylo lepiej.pokazcie gdzie na budowach sa takie warunki pracy.duzo robia maszyny. Przywozili i odwozili pod sam dom delegacja -dobre zarcie i hotel.nie spalismy psy.a wozic nas karmic i noclegowac wcale nie musieli. Pokazcie mi firme i nas w okolicy ktora daje takie warunki. Premie byly .wyplata tez ok.byla. ja tam zadowolony bylem.podobno teraz ciezko bardzo maja ale jak zle to sami tylko wiedza.owszem niby nie placa teraz ale jak oni maja interes w tym zeby ludziom nie placic.widocznie nie maja sami.przeciez nie podcieraja sobie tylka ta kasa. Polska wolnym narodem jest.was tam nikt nie trzyma nie podoba sie to wypowiedzenie i tyle.nie rozumiem tej calej nagonki.czemu wszystkim ok bylo a teraz raptem tak zle. Ja im zycze powodzenia o ile otwieraja cos nowego bo mieli jaja skoro osiagneli tak duzo.

Zostaw opinię o kab.grupa sp.z.o.o. - Stołowacz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kab.grupa sp.z.o.o.