Opinie o Delfin Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Delfin Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Delfin Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delfin Sp. z o.o. w Kielce

Widziałem na necie dwie oferty, jedna dla inz sprzedaży druga dla koordynatora, ktoś o niego w sumie już pytał. A praca na tych stanowiskach czym konkretnie się rożni? Jakbym miał wybierać to co byście polecili i czemu? interesuje mnie porównanie pod względem kasy ale tez samej pracy, co będzie latwiejsze?

Vio
@Paweł

Jakie jest podejście do pracowników biurowych? Jak traktuje się pracowników? Jest niby duża rotacja ? Czemu ?

Na stronie piszą wprost, że projektant instalacji powinien mieć minimum 3 lata doświadczenia w pracy w branży, być samodzielny i dobrze się organizować. Zastanawiam się w jaki sposób takie kwestie są sprawdzane na rozmowie. jak ona sama teraz wygląda?

@kandyat Nowy wpis

Proponują 5000zł brutto wynagrodzenia podstawowego - marnie jak na ogrom pracy do włożenia. Pan Dyrektor prezentuje mierny poziom prowadzenia rozmowy - nastawienie ciesz się że pracę dostaniesz

Helena Nowy wpis
@@kandyat

Wolno mi zapytać, jakie to było stanowisko, inżynier czy koordynator? Miło byłoby, gdybyś podał, czego dotyczyły pytania, co na temat finansów ustaliliście. Dziękuję za pomoc :)

Wo Nowy wpis

Dlaczego nie ma ? Jest wakat na to stanowisko ? Czyli mogą kogoś kompetentnego nowego taniej poszukać?

XYZ

Lokalizacja cokolwiek zmienia? proponują by raczej nie zatrudniać się na tym stanowisku koordynatora sprzedaży, przynajmniej tak właśnie rozumiem z tego poprzedniego wątku, a czy lokalizacja ma na to istotny wpływ? szukają na parę miast, ciekaw jestem jak w moich sprzedaż idzie. Czemu niektórzy uznali, że kasa może być słaba? Opiszecie jakie są targety i tym podobne?

Witam Omijaj szerokim łukiem tą "firmę", traktowanie pracowników poniżej krytyki, człowiek dla nich a szczególnie dla "prezesa" jest nikim po prostu traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) Pytasz co miał byś wybierać, prześledź rotację Koordynatorów to się przekonasz. Pytasz o zarobki to jeden dramat.

Pracownicy są traktowani przedmiotowo bez podziału na zajmowane stanowiska chyba, że..... Wystarczy, że prześledzisz jak często zmieniają się Koordynatorzy. Jeżeli chcesz zaoszczędzić na zdrowiu to daj sobie spokój

Piszecie teraz o koordynatorach a co z innymi stanowiskami? Temat sprzedaży był poruszony, ja w marketingu akurat siedzę i wiem, że na taki dział kogoś teraz szukają. Czy na nim mogą być nieco inne warunki nic opisujecie? I co z tym stanowiskiem koordynatora? Praca jest ciężka? Czemu?

Vio
@Paweł

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Delfin Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Sprzedawca w sklepie (umowa o pracę lub umowa zlecenie). Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Produkcja na dwie zmiany z tego co wiem z oferty robi, a godzinowo jaki ma układ? Piszą tylko o pracy od poniedziałku do piątku. Czy przy tym wszystkim także nadgodziny mogą występować? wiadomo? Jak są płatne jeśli już?

Wprosto

Na jaką kwotę brutto miesięcznie może liczyć inż. z biegłym niemieckim i włoskim. Doświadczenie korpo. Uczelnia warszawska.

Mauryc

Wg was warto ? Zarobki wysokie ?

Delfin Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Koordynator Sprzedaży w Lublin. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Cześć, tak pisali o tym eksporcie, ale co przed nim z produkcją? Była teraz niedawno oferta na Chorzowską, jak ten cały zakład teraz wygląda? opiszecie tryb pracy i rzecz jasna kasę jaka za nią spływa? To rotacja czy rozwój?

Kati

Witam, co sądzicie o pracy w dziale eksport ? Niemiecki. Kto zarządza eksportem ? Zarobki brutto pln ?

Pyta

Dlaczego poszukuje się kandydatki do działu eksport ? Jaki jezyk naj naj ? Zarobki powyżej 13 k brutto ?

Julia
@Pyta

Chodzi ci o jakie konkretnie stanowisko? Asystetki tego działu? Kojarze, że kiedyś było takie ogłoszenie, ale juz nie widze rekrutacji :/ Szukają znowu?

@Pyta

Poszukiwana jest nowa osoba do działu eksportu, ponieważ firma prężnie rozwija ten dział i wchodzi na nowe rynki (bułgarski, niemiecki, austriacki)

@Julia

jest ogłoszenie na pracuj.pl Specjalista ds. eksportu (mile widziana znajomość języka niemieckiego)

Mariuszek

Czy 13 i 14 jest zapewniana? Dodatki na dzieci?

Mariusz

Jak z dodatkami dla pracowników biurowych? Jakieś benefity ? Kursy opłacane?

Jolanta

Widzę, że poszukują tutaj asystentki ds exportu. Opinie na forum są różne ale jakieś takie niejednoznaczne niestety. Opowiedziałby ktoś może bardziej szczegółowo o pracy na tym stanowisku tutaj? Warto brać pod uwagę?

Vierka

Praca w dziale handlowym jest dobrze płatna

Olga
@Vierka

Ooo zdradzisz więcej? ;-) Średnia krajowa będzie chociaż?

Kacper

Czy jest to dobre miejsce do rozwoju kariery ? Dobrze płatna praca dla osoby z biegłym niemieckim ?

Ken
@Kacper

Absolutnie nie!

Juliusz
@Ken

Dlaczego ? Argumenty

Fryderyk

Jak oceniacie pracę w dziale handlowym ?

Jak jest z pakietem medycznym w Delfin Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Jest ubezpieczenie grupowe do którego firma dopłaca każdemu pracownikowi (do pakietu medycznego) pewnie ze można dołączyć rodzinę.

Wojtek

Można dostać się do działu handlowego na praktyki?

Max

bardzo fajny zespół ludzi, dobrze się z nimi pracuje

Brawo
@Max

Komu? Dyrektorowi?

Zostaw merytoryczną opinię o Delfin Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Delfin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Delfin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delfin Sp. z o.o.?

Delfin Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Chorzowska 22
    25-852 Kielce