Cormay

Opinie o Cormay

Co za bzdury są tutaj wypisywane? Pani M. to pracownica p. Tuory. Płocica to niezwykle zrównoważony i kulturalny czlowiek. Pracownicy- ci z Lublina, czy Warszawy- bardzo pomocni i koleżeńscy. Pan Tuora wypłukał kolejną firmę, którą prowadził, z kasy i opłaca firmę PRową, żeby pogrążyć obecny Zarząd. Wystarczy spojrzeć na bankier.pl. Tak więc, spokojnie. To są rozgrywki na górze. Firma naprawdę ok. Nie pracuje się w weekendy ani po godzinach. Pensja ok. Samochody trochę stare, bo Tuora miał gdzieś bezpieczeństwo pracowników, ale powoli te stare skorupy są wymieniane.

Zostaw opinię o Cormay - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cormay