Grupa Producentów Owoców Polskie Sady Sp. z o.o.

Biała Rawska

Opinie o Grupa Producentów Owoców Polskie Sady Sp. z o.o.

byly operator maszyny i nie tylko ;-)

Przepracowalem w tej firmie ponad 2 lata. Atmosfera rzeczywiscie robi mega pozytywne pierwsze wrazenie. Jedyne co moge zarzucic to braki w kadrze "produkcyjnej" co odbija sie duza iloscia godzin jaka mozna wyrobic w ciagu miesiaca, aby zrealizowac na czas zamowienia.

prosty

Witam serdecznie.To co urzekło mnie w firmie i zrobilo największe pierwsze wrażenie to na pewno atmosfera. Wiem , ze nie kazdy potrafi się w niej odnaleźć , jednak ja trafiłem moim zdaniem idealnie ;) Jestem na stanowisku technologa i wiem , że w Białej Rawskiej chyba poszukują obecnie również technologów

Zostaw opinię o Grupa Producentów Owoców Polskie Sady Sp. z o.o. - Biała Rawska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Producentów Owoców Polskie Sady Sp. z o.o.