GRUPA PASZOWA AGROHURT KOCIŃSKA KINGA

Opinie o GRUPA PASZOWA AGROHURT KOCIŃSKA KINGA

Java

Niestety nie polecam, właściciele nierzetelni i niewypłacalni. Firma po prostu nie płaci.

kimi

Witajcie. Nie wydaje mi się , aby praca w tym miejscu była dobrym pomysłem dla wszystkich. Odnajdują się tutaj ludzie przede wszystkim pracowici i Ci , którzy wiedzą, że praca to nie wakacje . GRUPA PASZOWA AGROHURT w tej chwili poszukuje przedstawicieli handlowych. Polecam. Kasa jest w porządku. pozdro

Zostaw opinię o GRUPA PASZOWA AGROHURT KOCIŃSKA KINGA - Białystok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRUPA PASZOWA AGROHURT KOCIŃSKA KINGA