Fresh Visual

Opinie o Fresh Visual

Farbowany Jasiu

Dicon = Fresh Visual = teraz czas na ukrywanie się pod szyldem ARGO Henryk Pendziałek nie płacą!!!

piosek

Witam Was. Firma jak najbardziej moim zdaniem warta polecenia, pomimo , że niektórzy starają się przeforsować swoje inne zdanie. Nie warto ich słuchać. Warto samemu przyjść i spróbować. Fresh Visual poszukuje w chwili obecnej osób na stanowisko drukarza cyfrowego. Myślę , ze to ciekawa oferta. pozdrawiam

Zostaw opinię o Fresh Visual - Zabrze

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fresh Visual