APROJEKT Jacek Szymczak

Adres: ul. Aleje Jerozolimskie 204, 02-486 Warszawa

NIP: 7121584280 REGON: 430711952

APROJEKT Jacek Szymczak
3 31 6 1

Opinie o APROJEKT Jacek Szymczak

Teresa

@barbie, dziękuję za Twoją opinię. Czy spokojna z rozmowa z przełożonym mogłaby naprawić relacje o których piszesz? Czy premie są uznaniowe i dostajesz je kiedy dział zrealizuje plan? A pakiet socjalny? Obowiązują w firmie bony na święta lub dofinansowanie do wypoczynku letniego? Piszesz, że firma jest rozwojowa i możesz się w niej dużo nauczyć. Czy według Ciebie inne osoby, które poszukują pracy będą się w niej dobrze czuły?

Edzia
@Teresa 21.07.2018 17:24

Na początku było naprawdę fajnie, dużo obietnic dużo nowych zadań, ale z czasem człowiek sobie uświadomił, że z większą odpowiedzialnością i ilością zadań niestety wynagrodznie nie idzie w parze.

Przemysław
@Edzia 24.07.2018 01:28

Rozumiem, że nie jesteś zadowolona z wynagrodzenia. Zawsze możesz próbować negocjować warunki zatrudnienia i starać się o podwyżkę. O jakich zadaniach piszesz? Mogłabyś przybliżyć, jakie obowiązki wykonujesz w firmie? Pracodawca posiada stronę, na której jest zamieszczonych kilka ofert pracy http://aprojekt.net/praca/ Poszukiwane są osoby na stanowisko: asystent projektanta sieci telekomunikacyjnych, kreślarz Autocad, projektant/geodeta. Czy ktoś z użytkowników forum będzie aplikował? Jeśli tak piszcie o swoich doświadczeniach.

buli
@Przemysław 21.11.2018 18:45

W kółko poszukiwanie roboli. Co za parodia. Normalnie istna żenada. Ta firma to po prostu jakaś porażka.

Teresa

@tom, uważasz, że firma ma wysokie wymagania, a w zamian nie oferuje wiele? Czy do wynagrodzenia dodawane są bonusy takie szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe lub premie? O pakiecie socjalnym pisała już @Anka, że jest solidny i rozbudowany. Dlaczego masz taka opinię o firmie? Czy wpływ na to ma według Ciebie kiepska atmosfera w pracy i relacje z przełożonym? Te informacje są bardzo istotne dla osób poszukujących zatrudnienia.

barbie
@Teresa 15.07.2018 13:06

Kiedyś było całkiem w porządku. Odkąd jest nowe kierownictwo jest tragedia. Nierealne cele do wykonania i robienie z pracownika idioty na każdym kroku. Coraz więcej kierowników do wykarmienia i coraz większy wyzysk pracowników. Premie są na papierze. Relacje z przełożonymi? Zrobiłeś coś dobrze "To nasz wspólny sukces", zrobiłeś coś źle "To twoja wina, że jest źle" Ogólnie praca fajna i dająca możliwość nauczenia się czegoś nowego ale coraz większy wyzysk i robienie z ludzi idiotów odstraszają.

tom

Nowe miejsca pracy nie są związane z rozwojem tylko z rotacją, a dokładniej z tym, że ludzie sami odchodzą jak się przekonają jaka to firma i jak ich się traktuje. Na początku jest wszystko ładnie i dużo obietnic, które z czasem wcale nie są spełnione. Bardzo wysokie wymagania, które nie mają odzwierciedlenia w zarobkach i zero możliwości rozwoju. Szef zadufany w sobie i nie mający za grosz samokrytyki, hipokryta i nieszczery. Do tego wszystkiego panuje wszechobecne donoszenie jeden na drugiego. Stanowczo odradzam!

jerry
@tom 16.06.2018 13:26

Tom napisz coś więcej na temat tych wysokich wymagań. Najlepiej dowiedzieć się szczegółów od osoby, która tam pracowała. Będę składał swoje CV do w/w firmy i chciałbym wiedzieć czy zdołam się tego wszystkiego nauczyć (a nie ukrywam, że bardzo mi zależy bo mało jest miejsc gdzie można poznać dziedzinę, którą się zajmuje ta firma).

tom
@jerry 20.06.2018 09:59

Co do wymagań to osoba musi być doskonale zorganizowana, a przede wszystkim dyspozycyjna. Musi się dobrze znać na budowie sieci telekomunikacyjnych i być bardzo dobrze obeznana w MS Office. Oczywiście musi też być bardzo dobrze obeznana w dokumentacji, musi też być wspaniałym projektantem, a AutoCAD to musi być w małym paluszku. Wskazane też obeznanie w aplikacji SmallWorld. Nikt tam cię tego wszystkiego uczyć. Ogólnie nieziemsko wysokie wymagania, zero możliwości rozwoju i kiepska atmosfera . Tu się mylisz bo jest całkiem sporo miejsc, które zajmują się tą dziedziną. Odradzam pracę w tej firmie.

jerry
@tom 23.06.2018 10:57

tom dzięki za odpowiedź. To mnie nawet cieszy że są takie wysokie wymagania. To co napisałeś to raczej standard dla kogoś kto się chce zajmować projektowaniem.

perry
@jerry 04.07.2018 23:33

Tak panie Jacku tylko po co tu pisać takie takie bzdety, że niby ktoś szuka pracy i samemu sobie na nie odpowiadać, że fajnie iż wymagania są chore. Pewnie też dobrze, że trzeba pracować po godzinach, a jeszcze lepiej, że za free. Wszyscy dobrze wiedzą, że ma pan wymagania urwane z choinki. Autopromocja firmy niestety nic tu nie pomoże. Ludzie dobrze wiedzą jak jest.

Teresa

@tom, a czy posiadasz informacje związane z warunkami pracy w firmie APROJEKT? Jeśli tak, to zachęcam Cię do podzielenia się z nami nowymi informacjami w tym temacie, nowe wieści będą tu bardzo pomocne dla innych użytkowników!

Anka
@Teresa 19.06.2018 23:50

Słyszałam, że pracownicy mają całkiem dobre warunki: prywatna opieka medyczna, karty Multisport, szeroki zakres szkoleń.

Pracownik
@Teresa 19.06.2018 23:50

Jako pracownik potwierdzam to co napisała @Anka. Wszystko to jest i działa a dodatkowo wiele innych rzeczy jak np. system premiowo-motywacyjny, wyjazdy integracyjne, wspólne wyjścia na kręgle, bilard itd. Tak trochę nieskromnie mogę napisać, że niejedna firma mogła by się sporo nauczyć od Aprojekt w dziedzinie dbania o pracownika. Ktoś może powiedzieć, że nie chce mieć tych wszystkich w/w bonusów i w związku z tym być może gdzieś mógłby zarobić trochę więcej ale pamiętajcie, że liczy się całokształt waszego miejsca pracy (atmosfera, szkolenia, stabilność, bezpieczeństwo itd.).

beti
@Anka 20.06.2018 10:06

Też mi tam wielka atrakcja. Teraz w wielu firmach to zwykły standard. Reszta w tej firmie jest taka beznadziejna tak jak w tych wielu komentarzach. Nie polecam.

Teresa

@prażyn, a może nowe miejsca pracy są związane z dużym rozwojem firmy APROJEKT? Z Twojego komentarza wnioskuję, iż byłeś związany z tym pracodawcą, napisz proszę coś w temacie warunków pracy oraz benefitów. Chętnie poznamy nowe wieści dotyczące pracy w tej firmie!

Kuba

Rotacja nie jest czymś dziwnym. Ludzie z rożnych powodów zmieniają firmę!!

Teresa

Firma APROJEKT ciągle szuka nowych osób do pracy. Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod tym linkiem - http://aprojekt.net/praca/ Z tego też powodu chciałbym spytać o to, jakim pracodawcą jest firma APROJEKT. Czy polecacie pracę tutaj? Zachęcam Was do wypowiedzi.

prażyn
@Teresa 07.05.2018 12:42

Jakoś wcale mnie to nie dziwi bo ta firma w kółko szuka nowych pracowników i w kółko jest rotacja. Na początku jest dużo bajerowania i wydaje się, że wszystko jest ok, ale z czasem człowiek zderza się ze smutną rzeczywistością. Absolutnie odradzam wszystkim pracę w tej firmie.

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w APROJEKT Jacek Szymczak? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Tomasz

Jeśli praca w firmie APROJEKT jest dla niektórych bardzo niesatysfakcjonująca to zawsze mogą znaleźć inną. Może wówczas docenią jak dobrą pracę stracili !!!

ken
@Tomasz 17.02.2018 09:40

To jest taka dobra praca i taka wspaniała firma tylko jakoś nikt nie chce tam pracować. Ludzie swój rozum mają i wiedzą, że nie warto.

smyku

Mijają dni, tygodnie, miesiące, mija czas, a w tej firmie czas tak jakby się zatrzymał w miejscu. Dalej w kółko jest rotacja, dalej powtarzają się te same oferty pracy i dalej są castingi na nowe osoby. Szefostwo uparcie szuka super fachowców z mega doświadczeniem za możliwie minimalne wynagrodzenie, a to tego oferuje w gratisie dużo stresu, nerwów i siedzenie po godzinach. Absolutnie nie polecam!

mao

Oferty pracy w kółko te same, a wymagania na rozmowie przyprawiają o zawrót głowy. Jeśli myślisz, że w tej firmie sobie zarobiszł to jesteś w dużym błędzie i lepiej zejdź na ziemię. Przede wszystkim przygotuj się na pracę po godzinach. Po prostu jedna wielka porażka. Potwierdzam wszystkie negatywne opinie.

erwin

Jak najbardziej potwierdzam wszystkie negatywne opinie o tej dziwnej firmie i jej właścicielu. Widać, że te nikłe pozytywne opinie to próba autopromocji firmy, w której brakuje chętnych do pracy. W kółko pojawiają się te same oferty pracy i w kółko jest rotacja. Ktoś tam słodził właścicielowi, panu Jackowi. Owszem jest to miły i kulturalny człowiek, ale bardzo cwany i przebiegły. Przede wszystkim brakuje mu szczerości. Mówi jedno, myśli drugie, a robi trzecie. Dużo obiecuje, bajeruje, a wychodzi z tego zupełnie coś innego. Wymagania ma wyjęte z kosmosu. Nie polecam pracy w tej firmie, no chyba, że jesteś totalnie zdesperowany.

Gonzalez

Potwierdzam negatywne opinie. To po prostu prawda. Wszystkie pochwały w opiniach to żałosne szczyty wazeliniarstwa... No cóż. Życie. Odradzam przygody z tą firmą. Chyba że ktoś jest sadomasochistyczny.

Pracownik
@Gonzalez 17.10.2017 18:09

Pracuję w tej firmie jakiś czas i ze zdziwieniem czytam negatywne komentarze. No chyba, że piszą je osoby, które mówiły że dużo potrafią a potem ściana bez umiejętności projektowania nic nie da się zrobić. Moim zdaniem praca jak każda inna - ani dobra ani zła. Czasami trzeba dłużej posiedzieć, w zamian nie ma problemu aby wcześniej wyjść. Kasa adekwatna do umiejętności. Możliwość rozwoju zawodowego całkiem spora - mam na myśli poznawanie nowych technologii, sprzętu itp. Odnajdzie się tutaj zarówno osoba robiące projekty RF, FTTH oraz projekty budowlane. Jest miejsce dla osoby biegłej w excelu (raporty) i handlowca (uzgodnienia w terenie). Atmosfera w biurze OK, do presji czasu trzeba się przyzwyczaić (jak również do tego, że w pracy się projektuje a nie siedzi na facebooku). Generalnie nie ma się czego bać i jak jesteś dobry to będziesz zadowolony. Również z kasy.

ss

Zero podwyżek, zero wsparcia, zero pomocy, zero równości, zero pochwały, zero możliwości rozwoju i nieziemsko wysokie wymagania. Nie polecam.

.y

Stawki nieadekwatne do wymagań. Ciągle niezadowolone kierownictwo, nie ważne co zrobiłeś, liczy się twój błąd który popełniłeś teraz. Ciągłe donoszenie przez pracowników wyższych do szefostwa na Ciebie. Przy przyjęciu do pracy obiecują kokosy, później ciągle jesteś za mało efektywny na podwyżkę. Zdziwienie jeśli nie zostajesz po 16. w pracy. Oczekiwania zmieniające się codziennie. Stanowczo odradzam.

Kation

Praca jest fajna i szef miły, ale najbardziej doceniany jest ten, kto używa najwięcej wazeliny.

29dot08dot2016

Na wstępie proponuję aby wystawiający opinie pisali którego biura dotyczy opinia. Aprojekt ma dwa biura, główne w Warszawie i pomocnicze w Siedlcach. Moja opinia dotyczy biura Warszawskiego. Mogę śmiało przyznać, że praca tutaj to przyjemność (w porównaniu do innych firm). Pracownik jest szanowany - po prostu dobrych specjalistów w tej branży chyba brakuje. Oczywiście zdarzają się drobne zgrzyty, ale są momentalnie wyjaśniane (oczywiście merytorycznie). Szef a zarazem właściciel - Jacek, jest to człowiek wykształcony, o wysokiej kulturze. Osobom które chcą naściemniać w CV od razu mówie - to nie ma sensu, chyba że szukacie pracy na okres próbny. Wszelkie rozmowy z Jackiem polegają tylko i wyłącznie na dobrze dobranych argumentach. Nie ma sensu Jacka oszukiwać - przejrzy cię od razu. Moim zdaniem jest to bardzo dobry szef. Oczywiście jeśli ktoś przychodzi tu zaraz po studiach, nie wie co chce robić w życiu i nie ma pojęcia o tej branży, długo tutaj nie zabawi... Tu trzeba pasji i zaangażowania. Może to brzmi absurdalnie - co może być pasjonującego w kablach i studzienkach? Otóż ja odnajduję w tym dużą satysfakcję i chyba na tym polega dobra praca. Możliwości awansu obecnie raczej nikłe, ale z drugiej strony, firma rozrasta się więc być może po prostu trzeba być lojalnym. Wydaje mi się, że negatywne opinie które można przeczytać powyżej, dotyczą biura w Siedlcach które zajmuje się głównie wprowadzaniem danych do systemu paszportyzacji SmallWorld. I ten bardzo trudny program który ktoś wyżej napisał, to prawdopodobnie SmallWorld. Program oczywiście nie jest prosty, ale jeśli ktoś ma pojęcie o telekomunikacji, powinien sobie poradzić - program jest jedynie narzędziem do pracy które można opanować tak samo jak używanie wiertarki (nie powinno to zająć dłużej niż 2 miesiące). Kilka osób było na rozmowach kwalifikacyjnych, znając AutoCADa chyba tylko z nazwy... Nie umieli wykonać podstawowych zadań (nie mogłem w to uwierzyć!). Ludzie, ten program musicie mieć w małym palcu aby dobrze projektować. Tego nikt was tutaj nie będzie uczył. Więc jeśli wybierasz się na rozmowę kwalifikacyjną i nie czujesz się pewnie w AutoCAD'zie - daruj sobie.

.x
@29dot08dot2016 24.07.2017 22:29

"Pracownik jest szanowany" - szczególne szanowanie jest po godzinie 16

xyz
@.x 28.07.2017 12:23

Dokładnie. Jak nie masz swojego życia prywatnego bo twoim życiem jest tylko praca i im dłużej siedzisz po godz. 16 tym szanowanie wzrasta, a jak jeszcze używasz wazeliny to bardzo jesteś doceniany. Właściciel sprawia wrażenie miłego, ale nie dajcie się nabrać bo to cwany, przebiegły lisek. Nie ma się co dziwić, że jest duża rotacja i brak chętnych jest do pracy, a oferty pracy są od X czasu odświeżane. Odradzam wszystkim pracę w tej firmie!

Pracownik X

Praca techniczna i wymagająca skupienia, aczkolwiek z biegiem czasu nabiera się wprawy. Programy, na których się pracuje nie są skomplikowane jeśli poświęci się czas na ich poznanie. Zresztą nie znam żadnego biura projektowego które nie wymagałoby specjalistycznych programów. Zespół jest zgrany więc zawsze można zapytać koleżankę i kolegę o pomoc - wystarczy chcieć.

Tarzan Boy

Niestety bez najmniejszej wątpliwości nie polecam nikomu pracy w tej dziwnej firmie ☹ Biorąc pod uwagę duży stopień skomplikowania pracy to zarobki są liche. Nie można też być pewnym czy będzie się dalej pracowało czy też nie bo szefostwo jest jakieś nieogarnięte. Do tego dochodzą jeszcze różne kombinacje i brak szczerości. Oferty pracy są od bardzo dawna, ale cóż jakoś chętnych brak bo po prostu jest nie hallo ????

Hasio Maszkietnik

@kolibabka @Kinio A czego się spodziewacie po specjalistycznej firmie? Praca ma być łatwa? W porównaniu z innymi biurami projektowymi w APROJEKCIE jest super klimat i pracownik czuje się częścią zespołu, a nie trybikiem. Co do rotacji. Kto jest dobry, ten zostaje i czuje się doceniony. @timon jeżeli CAD i Office są programami bardzo zaawansowanymi, to nie wiem na czym Ty chciałbyś projektować? Rysować w Paincie i pisać na maszynie do pisania? No bez przesady... Polecam tę pracę specjalistom.

Kinio

Cały czas, w kółko od wielu miesięcy powtarzają się te same oferty pracy. Rotacji końca nie widać. Co rusz castingi, a do tego jeszcze jakieś idiotyczne testy sprawdzające czy murzyn nadaje się do pracy, czy będzie szybko i dużo robił . Warunki finansowe słabe. Praca trudna, ciągły stres i pośpiech. Odradzam pracę w tej firmie.

timon
@Kinio 02.07.2017 11:08

Cóż, ciężko byłoby się z tym wszystkim nie zgodzić. Dodałbym tu jeszcze, że programy na których się pracuje są bardzo zaawansowane, a co za tym idzie oczywiście skomplikowane. Nie polecam.

kolibabka

Praca bardzo trudna, skomplikowana, w nerwach, stresie i pod presją czasu. Duże braki i błędy w dokumentacji wymagające ciągłych pytań i wyjaśnień. Wymagania duże, a wynagrodzenie bardzo kiepskie i można powiedzieć akordowe bo jak z jakichś powodów robisz coś mniej to wylatujesz przez co jest ciągła rotacja. Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Szkoda na to czasu i nerwów.

Fiskusmat

Nie ma lepszego pracodawcy. Świetna atmosfera i warunki pracy. Elastyczne godziny pracy. Trzeba być sumiennym i odpowiedzialnym.

Zostaw opinię o APROJEKT Jacek Szymczak - Warszawa

 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.
Każda rekomendacja jest motywacją i wyróżnieniem dla firmy. Pamiętaj, że Twoja opinia ma znaczenie.

Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APROJEKT Jacek Szymczak