Sca mir sca mar

Wałbrzych

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Sca mir sca mar
1 1 6 1

Opinie o Sca mir sca mar

Mała mi 1987

To nie jest tylko jednorazowa sytuacja jaką opisała Gabi. Pani S. nie szanuje nikogo... Z tego co wiem to w jednym miesiącu zwolnily się 4 lub 5 dziewczyn. To już daje dużo do myślenia. Ja na szczęście już od dawna nie mam z nią do czynienia. Powiedziała że nie da mi kasy bo braki były tak duże, chociaż nie robiła inwentaryzacji. Wiem, bo dziewczyny z innych punktów dostały je na zasadzie przesunięcia magazynowego. Analfabetka , gdy już nie ma argumentów zaczyna wrzeszczeć,przy tym wzywając od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pustaków. Kto by nie przyszedł, zawsze jest nieodpowiedzialny. Często nie ma racji, ale i tak uważa że ma rację i każdy marzy o takiej pracy z ponizaniem, nie wspominając o opozniajacych się wypłatach po 3lub 4 dni.Przecież my nie mamy żadnych zobowiązań i musimy poczekać aż szanowna Pani S.wyjdzie z długów. (Na dokumentach widać każdy szczegół historii jej zadluzen) . Nie polecam i żałuję że zaczęłam w ogóle u niej pracować.

Zostaw opinię o Sca mir sca mar - Wałbrzych

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sca mir sca mar