F.H.U. Focus

Opinie o F.H.U. Focus

romek

jeśli chodzi o oferty pracy u nich to godną uwagi jest ta dotycząca Doradca w Departamencie Inwestycyjnym Premium Finance Resellers, bo jako doradca to naprawde sporo mozesz zarobić i wydaje mi się, ze też spcjal u nich jest na w miare dobrym poziomie. Dajcie znac jeszcze jak to wygląda konkretnie, pozdrawiam.

Zostaw opinię o F.H.U. Focus - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Focus