EVERBERG

Opinie o EVERBERG

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

Jeszcze niecałe 2 tygodnie aktywna będzie oferta pracy w EVERBERG jako prawnik. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć osobom rozważającym aplikacje? Czego mogą się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej? Na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy firmy? Wasze doświadczenia będą bardzo cenne dla osób, które szukają informacji o firmie jako pracodawcy.

df
użytkownik zarejestrowany

3-letnie doświadczenie to nie duży wymóg, trzeba pamiętać o zarobkach jakie dają w zamian.

EVERBERG

Pani Kasiu, ten proces się już zakończył ale zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych. Pozdrawiamy, Zespół EVERBERG

Zostaw opinię o EVERBERG - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EVERBERG