ENPIRE Transport - Warszawa

Opinie o ENPIRE Transport - Warszawa

hahaha

Taki specjalista ds. handlowych na pewno ma dwuskładnikowe wynagrodzenie, ale czy oprócz tego sa jeszcze jakieś benefity socjalne? Pewnie tak, bo zależy im na swoich pracownikach i wiedzą jak ich zadowolić.

beata

Widziałam, że wrzucili ogłoszenie na Specjalistę ds.Należności - ale to jest na Bydgoszcz i Warszawę. Czy to znaczy, że będzie trzeba jeździć między siedzibą a oddziałem? Ktoś wie?

Pojawiło się nowe ogłoszenie dla zainteresowanych spedytorów ;)

Byłam w tym tygodniu na rozmowie kwalifikacyjnej, muszę przyznać, że oferują bardzo ciekawe warunki i wygląda na to, że są fajną firmą, która ma ludzkie podejście do pracowników. Czekam na wynik :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ENPIRE Transport - Warszawa odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
martyna

A orientuje się ktoś jak wyglądają warunki na Specjalistę do księgowości? Pojawiło się takie ogłoszenie, jestem ciekawa opinii

@martyna

spec. ds. administracji jest do Bydgoszczy chyba. Daj trochę więcej niż minimalna na rękę, ale pracy podobno w pip...

michalina

@ada odpowiedź dwa razy brzmi "tak" ;)

ada

czesc, wiecie czy mozna caly czas aplikowac na spedytora miedzynarodowego? jst podstawa+prowizja? z gory dzieki za info

michalina

do warszawy szukaja poki co na spedytora a nie do administracji...

patryk

Nie wiem jak z pracownikiem biurowym, ale w kwestii spedytora pewnie da się dogadać. Ślędzę trochę ich fb, wygląda to dobrze i całuy czas się zastanawiam czy się nie zgłosić, ale myslę ze się zdecyduję

patryk

Co do lokalizacji to na pewno w Warszawie mają spoko, pod samym biurem p+r na Okeciu. Widac, ze sie rozwijają bo z tego co widziałem to na bieżąco rektrutują i dobre warunki wszystkim dają, więc to dobrze świadczy o działaniach firmy

anna maria

kobiety tez biorą, na pewno :) mają spedytorki i spedytorów, poza tym z pewnością w administracji pracują panie, ja tam próbuję na spedytorkę :)

sped

Oferują umowę o pracę na dobrych warunkach, byłem na rozmowie. Potwierdza się też, że w Warszawie póki co potrzebne są osoby z doświadczeniem, ale może za jakiś czas się to zmieni. Czekam na odpowiedź ;)

poziomka

byłam na rozmowie, bardzo przyjemna atmosfera była, czekam na rezultaty. potwierdzam, ze dobre warunki oferują ale faktycznie szukają ludzi z doświadczeniem. fajni ludzie się wydają, na pewno znają się na tym co robią i jest spory potencjał. zobaczymy ;)

Zostaw merytoryczną opinię o ENPIRE Transport - Warszawa - Warszawa

• Jak się pracuje w ENPIRE Transport - Warszawa?

Zobacz opinie na temat firmy ENPIRE Transport - Warszawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENPIRE Transport - Warszawa?

ENPIRE Transport - Warszawa