Empel System s.c.

Poznań

Opinie o Empel System s.c.

Prezes

Jestem obecnym pracownikiem firmy (2 lata). Z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że to najlepsza firma ze wszystkich w ktorych pracowałem (a pracowałem jeszcze 3 innych miejscach). Siedziba może i nie wygląda spektakularnie, jednak nie ocenia sie książki po okładce. Dużo pracy, jednak każdy wie co ma robić i nikt nikogo nie goni. Szefowie są ludzcy, można sie z nimi dogadać w praktycznie każdej kwestii. Firma dla ludzi uczciwych! Na pewno jest wiele do poprawy (np. organizacja) jednak w prównaniu do tego co można spotkać na krakowskim rynku pracy, tutaj jest naprawde dobrze. Mozliwości rozwoju są ale wiadomo, to nie korporacja.

monicca
użytkownik zarejestrowany

no i nie dziwne że taka cisza, o zaczepach i ryglach ciężko cokolwiek napisać, a co dopiero jakąś większa dyskusję rozkręcić. może jak ktoś jest technikiem albo montażystą instalacji elektronicznych to już na tym poziomie profesjonalizmu zawodowego to nie musi już wyżalać się w internatach jak to życie jest złe

Zostaw opinię o Empel System s.c. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Empel System s.c.