Wrocław

Avilen sp.z o.o.

Opinie o Avilen sp.z o.o.

Czy mógłby ktoś polecić firmę Avilen sp.z o.o. osobom szukającym prace? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafilibyście wymienić?

stańczyk

Oszukańcza, złodziejska "firma"...wykorzystuje chorych, biednych ludzi, którzy potrzebują pomocy, oferując im sprzęt po wielokrotnie zawyżonej cenie, np. do magnetoterapii. Często klientami są najbiedniej uposażeni ludzie, którzy by ulżyć swoim dolegliwościom i chorobom,"wyskakują" z ostatnich oszczędności, lub pożyczają od rodziny na ten sprzęt... A co najgorsze, ani słowem sprzedający nie zająkną się, że gdy odstąpi się od umowy, nawet zachowując termin odstąpienia, traci się bagatela " tylko "- uwaga 500 złotych.!!! Tylko dla kogo to tylko? Jak ma się rentę 1500 zł? Jestem ich ofiarą. Niestety...

Wrocław

" firma " szuka na portalach internetowych naiwnych pracowników, którzy niczego nie świadomi będą wciskać również niczego nie świadomym naiwnym odbiorcom chłam po 20 krotnie zawyżonej cenie. Nie sugerujcie się tym pozytywnym komentarzem , którego na pewno nie napisałaby osoba, która rok temu kupiła produkt - bo niby po co miałaby szukać w internecie możliwości do pochwalenia sprzedawcy ? Takie praktyki wystawiania pozytywów i zadowoleń stosowane są nagminnie ale przez pracodawców podszywających się pod szczęśliwych pracowników lub klientów. 100 razy się zastanówcie czy warto narażać swoje dobre imię i uczestniczyć w tego typu matactwach. Miłej lektury

Dawid
@Wrocław 04.02.2017 09:01

Jak czytam takie brednie to aż mi nie dobrze. Wiem że mamy do czynienia z człowiekiem nie znającym tematu. Więc bez rozpisywania. Firma Avilen zajmuje się dystrybucją urządzeń medycznych marki Biomag. Proszę sobie poczytać w internecie.

WROCLAWIANIN

KUPILISMY APLIKATOROK ROKU TEMU I ,,,,,,DZIEKUJEMY .... PELNE ZADOWOLENIE ,DOLEGLIWOSCI USTAPILY ,WARUNEK ,,NALEZY STOSOWAC TAK JAK JEST ZALECONE

Avilen sp.z o.o.

Urządzenie nie jest cudowne. To wyrób medyczny do zabiegów polem magnetycznym, magnetoterapia ma zastosowanie w walce z 42 chorobami. Myślę że każdy dorosły człowiek słyszał o magnetroniku i rehabilitacji. Odnośne szkolenia jest to wymóg dla sprzętu medycznego. Czyli każda osoba zakupująca wyrób medyczny ma szkolenie z obsługi urządzenia, w jaki sposób zmienia się pole, kształty, częstotliwości jak i czasu zabiegów. Dodatkowo każdy ma rozpisywane zabiegi, czyli jak wykorzystać urządzenie w jego dolegliwościach. Koszt to 500zł, co do informowania klientów, każdy otrzymuje paragon gdzie widnieje cena szkolenia, oraz regulamin zakupu gdzie jest to również wyszczególnione. Nie ma mowy o zakupach na szybko bo przygotowanie klienta do zabiegów zajmuje 15-30 minut. Skrzynka pocztowa to fakt, firma za jej pomocą obsługuje korespondencje, myślę że to dobrze bo nikt nikomu nigdy nie odmawia zwrotu, czy pozostawienia przesyłki. Biuro pracuje od 10 do 15 więc zalecam kontakt w tych godzinach.

Chebons

Pod pretekstem darmowych badań komputerowych ściąga emerytów i oferuje im cudowny aparat który leczy 42 choroby w cenie 6490 zł,a w dniu spotkania tylko 4590 zł.Ani słowem o tym,że odstępując od umowy tracimy 500 zł opłaty za szkolenie,która jest bezzwrotna.Tracą ci co dali się namówić na kupno tego cudownego aparatu pod nazwą aplikator magnetyczny.Szkolenia oczywiście żadnego,a wykład za piękny uśmiech.Kontakt z Avilen tylko przez skrzynkę w firmie kurierskiej przy ul.Klecińskiej 125, telefony na pocztę głosową bez odpowiedzi.

Klient
@Chebons 25.11.2016 09:29

Bardzo państwa przestrzegam, to oszustwo. proszę nic nie podpisywać bo tylko stracicie 5 tyś zł.

Avilen
@Klient 23.01.2017 18:15

Bardzo państwa przestrzegam ludzie tutaj są z ciemnogrodu? Czy tak ciężko poczytać na temat magnetoterapi? Wejść na stronę zdrowyczlowiek.com.pl albo biomag.pl jakim trzeba być człowiekiem żeby nie wiedzieć co to rehabilitacja? A jak się nie znasz to najpierw poczytaj zanim zaczniesz innych wprowadzać w błąd.

Zostaw opinię o Avilen sp.z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avilen sp.z o.o.