Infakt sp.zo.o.

Kraków

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Infakt sp.zo.o.
1 1 6 1

Opinie o Infakt sp.zo.o.

nic dodać nic ująć

Dla infaktu jedyna wartość się liczy to wartość pieniądza. A te wartości, które opisuje na blogu czy podaje je tutaj Pani Anna Pisu to czysta hipokryzja, nigdy nimi się nie kierowano. Ogólnie pracownik jest pod stałą kontrolą, musi postępować według określonych procedur - niekiedy idiotycznych i bezsensownych, a kiedy wyrazi głośno swoje zdanie, że w firmie trzeba coś zmienić, to idzie na dywanik, gdzie trzech liderów robi mu pranie mózgu że tu nie pasujesz (tak trzech na jednego) nie ważne jak dobrym byłeś pracownikiem.

Zostaw opinię o Infakt sp.zo.o. - Kraków

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infakt sp.zo.o.