Opinie o B&B Andrzej Bela w Linia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy B&B Andrzej Bela. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w B&B Andrzej Bela o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B&B Andrzej Bela w Linia

Nieco ponad trzy lata temu pomocnik elektryka miał zaoferowane 3000 zł brutto. O ile oferowana wtedy stawka się zmieniła? Nie ukrywam też, że jeśli to możliwe to chciałbym z czasem przejść na samodzielnego elektryka.

Pracownik Nowy wpis

Piotr Piszko napisz konkretnie za ci szef ciebie zwolnił w.g mnie i tak miał dużo cierpliwości .Przyjmij to z godnością a nie wypisujesz bzdury i podpisujesz się jako Krzysztof itp

Paulina Nowy wpis

Tyle było kiedyś ofert na pomocnika elektryka, czy już zajęte te stanowiska? Plus, właściwie to szukam, a raczej pomagam szukać, komuś z doświadczeniem. Nie ma tam może wolnego wakatu po prostu na elektryka teraz? Duża różnica zarobków, jeszcze tak przy okazji?

Iza

jak często elektryk musi tutaj w delegacje jeździć? pytam, bo brat ogłoszenie widział i pisali coś na temat noclegów, wiadomo w jakich warunkach by się spało? Też widzę, że ktoś niedawno napisał na forum, że "nie poleca" wiecie z jakiego powodu?

Firma B&B Andrzej Bela poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Franciszek

Większość z osób piszę o bardzo fajnej atmosferze w pracy, a moje pytanie tyczy się zatrudnienia. Na jaką umowę mogę liczyć: zlecenie czy o pracę? Pozdrawiam Franciszek

TOMEK
@Franciszek

PREFEROWANA TYLKO UMOWA O PRACĘ

Mosir Lubartów

podpisuję się podpisuję się pod tym co pisał MOSIR Rumia ,gość ma wiedzę i nie waha się jej używać widać ,że to co robi to jego pasja ,polecam ,polecam ,polecam

MOSIR GDYNIA

Polecam nareszcie jakaś fachowa firma widać ,że właściciel ma potężna wiedzę i potrafi doradzić i zaprojektować oświetlenie,u nas na stadionie rugby Arka Gdynia światełka znowu działają jak należy , Oświetlenie na ul.Jowisza projekt ,wykonanie 5 w skali 5 Lubię atmosferę w B&B Andrzej Bela za: podejście do klienta,nie budują na ślepo to co jest w projekcie ale potrafią doradzić

Zbyszek

Pracowałem w tej firmie ,fajna atmosfera ,zarobki ok wypłata na cas ,POLECAM

Polecam bardzo fajna atmosfera .wypłaty ok i na czas.premie itd.

TOMAS37

polecam pracowałem już tam i chętnie wrócę jak unormuję spr.rodzinne, konkretny gość wymagający i sprawiedliwy ,trzeba pracowac i być uczciwym za alkohol nawet kac wylatujesz w 5 sekund na tym punkcie mega wrażliwy a za złodziejstowo skracasz czas do 0,5 s,wypłata na czas atmosfera ok szef to taki wesołek troche .polecam

Zostaw merytoryczną opinię o B&B Andrzej Bela - Linia

• Jak się pracuje w B&B Andrzej Bela?

Zobacz opinie na temat firmy B&B Andrzej Bela tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

B&B Andrzej Bela
  • Sportowa 30