Mando

Opinie o Mando

bibi202

Witam Pytanie do Iwony Kiedy nowi pracownicy doczekają się szafek na stołówce? Zakup kilkunastu szafek nie stanowi chyba dużego finansowego nakładu tym bardziej, że miejsce na ich postawienie jest. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Mando - Wałbrzych

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mando