Briesku Holding

Opole

Opinie o Briesku Holding

Proszę o wypowiadanie się w taki sposób na forum, który będzie w stanie pomóc osobom zainteresowanym pracą w Briesku Holding.

Jurek Ogórek

Łgarze , szmaciarze , oszuści pierwszej ligi , nie wypłacalni , obiecują dużo dają mało w pracy mobing , dziady nie dają narzędzi nie płacą za dojazdy i dojazdów do pracy nie organizują , ogólnie mówiąc ,,SZMACIZE'' NIE POLECAM!!!

Wasp
@Pracownik 25.08.2016 15:08

Jedna z lepszych agencji pośrednictwa pracy, niemiecka umowa, ubezpieczenie w aok. Nie mam nic do zarzucenia

Były_Pracownik

Przez kilka lat pracowałem z nimi na rożnych projektach - i nie mogę sie zgodzić z tym co piszecie. Robota dobra, pensja jeszcze lepsza - zawsze na czas, konkretne wymagania. A to ze czasem brakło narzedzia to nie robmy z igły widły. Ogolnie polecam i jak bedzie okazja znow z nimi bede chcial popracowac

Zostaw opinię o Briesku Holding - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Briesku Holding