Briesku Holding

Opole

Opinie o Briesku Holding

Jurek Ogórek

Łgarze , szmaciarze , oszuści pierwszej ligi , nie wypłacalni , obiecują dużo dają mało w pracy mobing , dziady nie dają narzędzi nie płacą za dojazdy i dojazdów do pracy nie organizują , ogólnie mówiąc ,,SZMACIZE'' NIE POLECAM!!!

@Jurek Ogórek 23.10.2015 17:54

Mam z nimi jechać,faktycznie obiecuja nieźle.Ale czy nie placą wcale?!piszcie na adres annazwik małpa wp.pl

@Jurek Ogórek 23.10.2015 17:54

To nie jest żaden holding tylko firma krzak. Nawet prawdziwego biura nie mają. Właściciele fikcyjni a pseudo prezes kłamca pierwszej klasy

Zostaw opinię o Briesku Holding - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Briesku Holding