Briesku Holding

Opinie o Briesku Holding

Filtruj opinie po kryteriach:

były inżynier
 Opinia

Ja pracowałam przez 4,5 roku na Pana Huterskiego bez umowy o pracę, bez nfz.(usunięte przez administratora), znam od kuchni Pana doktora.

Adrian
@były inżynier 29.09.2018 12:46

Rozumiem Twoje rozczarowanie ze współpracy z firmą, ale czy praca bez umowy była dobrym posunięciem? Zaczynając zatrudnienie zawsze należy podpisać umowę, wtedy ma się na piśmie warunki zatrudnienia, wynagrodzenia i ubezpieczenia. Inne osoby wypowiadające się wcześniej piszą w podobnym tonie. Nie znalazłem aktualnych ofert pracy. Czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat i mógłby się podzielić z osobami odwiedzjącycmi ten wątek?

musso
 Opinia

Tak chwalą ale tylko dupo liz ile zarabiałeś brutto 10,50 a netto dostawałeś 10 albo 11 urząd skarbowy się kłania co tam robili za oszustwo podatkowe

Opinia

Proszę o wypowiadanie się w taki sposób na forum, który będzie w stanie pomóc osobom zainteresowanym pracą w Briesku Holding.

Jurek Ogórek
 Opinia

Łgarze , szmaciarze , oszuści pierwszej ligi , nie wypłacalni , obiecują dużo dają mało w pracy mobing , dziady nie dają narzędzi nie płacą za dojazdy i dojazdów do pracy nie organizują , ogólnie mówiąc ,,SZMACIZE'' NIE POLECAM!!!

Tak18Nie

@Jurek Ogórek 23.10.2015 17:54

Mam z nimi jechać,faktycznie obiecuja nieźle.Ale czy nie placą wcale?!piszcie na adres annazwik małpa wp.pl

@Jurek Ogórek 23.10.2015 17:54

To nie jest żaden holding tylko firma krzak. Nawet prawdziwego biura nie mają. Właściciele fikcyjni a pseudo prezes kłamca pierwszej klasy

Wasp
@Pracownik 25.08.2016 15:08

Jedna z lepszych agencji pośrednictwa pracy, niemiecka umowa, ubezpieczenie w aok. Nie mam nic do zarzucenia

Tak2Nie

Były_Pracownik
 Opinia

Przez kilka lat pracowałem z nimi na rożnych projektach - i nie mogę sie zgodzić z tym co piszecie. Robota dobra, pensja jeszcze lepsza - zawsze na czas, konkretne wymagania. A to ze czasem brakło narzedzia to nie robmy z igły widły. Ogolnie polecam i jak bedzie okazja znow z nimi bede chcial popracowac

Tak1Nie

Zostaw opinię o Briesku Holding - Opole