Artbit Taolive s.c. Jagoda Kunikowska Rafał Kunikowski

Łódź

Artbit Taolive s.c. Jagoda Kunikowska Rafał Kunikowski

Opinie o Artbit Taolive s.c. Jagoda Kunikowska Rafał Kunikowski

Stefan

@szef, jestem moderatorem tego wątku, więc nie znam szczegółów zatrudnienia i nie mam żadnych powiązań z firmą której dotyczy wątek. Na forum Gowork.pl umieszczamy informacje o pracodawcach, warunkach pracy i obecnie prowadzonych rekrutacjach. Dlatego interesują mnie szczegóły zatrudnienia obecnych pracowników. Dzięki ich opiniom przyszli kandydaci mogą więcej dowiedzieć się o firmie i zdecydować, czy będą aplikować do tej firmy. Każda opinia zostawiona przez Was jest mile widziana i ważna i nie ma znaczenia czy jest pozytywna, czy negatywna. Najważniejsze jest, by wnosiła coś do wątku i pozwalała innym osobom poszukującym pracy wyrobić sobie opinię o pracodawcy.

adas
@Stefan 07.07.2018 18:55

Szef tej firmy to zarozumiały dupek, który myśli że posiadł wiedzę całego świata.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w artbit s.c?

Szef
@Administrator 25.02.2018 15:58

ten seTrzeba zapytać pracowników, ten serwisik na to pytanie nie odpowie. Ciekawe czy o innych miejscach pracy ma równie wiarygodne opinie? Strata czasu. "Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie" A TYMCZASEM... jest co jest z guzika wyjęte

Stefan

Czy artbit s.c organizuje jakieś wyjścia integracyjne dla swoich pracowników, które poprawiałoby stosunki wśród pracowników, a tym samym atmosferę w pracy? Faktycznie to kwestia coraz bardziej istotna, bo wpływa na pracę pracowników każdego dnia. Wzajemna życzliwość często pozwala rozwiązać każdy napotkany problem.

szef
@Stefan 01.05.2018 18:50

Automacie Stefanie, jak nie znasz firmy i nigdy w niej nie pracowałeś to czemu zabierasz głos? Bardzo zastanawiająca jest wiarygodność tego serwisu. Opinie "od czapy" pisane niczym przez tanią agencję od marketingu szeptanego.

adam

nie polecam tej firmy . Szef popadł w samouwielbienie, nie szanują pracowników

piotr
@adam 07.09.2017 13:16

samouwielbienie to mało powiedziane , jego ego jest gigantyczne :)

basen

Hej, ale wiecie jak wygląda u nich rozmowa rekrutacyjna? Podobno nie ma czego się obawiać, zwłaszcza, że dają jakieś benefity socjalne do podstawy zarobków.

Znacie dobrze firmę artbit s.c lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!

Zostaw opinię o Artbit Taolive s.c. Jagoda Kunikowska Rafał Kunikowski - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artbit Taolive s.c. Jagoda Kunikowska Rafał Kunikowski