Artbit Taolive s.c. Jagoda Kunikowska Rafał Kunikowski

Łódź

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

Artbit Taolive s.c. Jagoda Kunikowska Rafał Kunikowski
12

Opinie o Artbit Taolive s.c. Jagoda Kunikowska Rafał Kunikowski

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artbit Taolive s.c. Jagoda Kunikowska Rafał Kunikowski

Stefan

Czy artbit s.c organizuje jakieś wyjścia integracyjne dla swoich pracowników, które poprawiałoby stosunki wśród pracowników, a tym samym atmosferę w pracy? Faktycznie to kwestia coraz bardziej istotna, bo wpływa na pracę pracowników każdego dnia. Wzajemna życzliwość często pozwala rozwiązać każdy napotkany problem.

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w artbit s.c?

adam

nie polecam tej firmy . Szef popadł w samouwielbienie, nie szanują pracowników

basen

Hej, ale wiecie jak wygląda u nich rozmowa rekrutacyjna? Podobno nie ma czego się obawiać, zwłaszcza, że dają jakieś benefity socjalne do podstawy zarobków.

admin

Znacie dobrze firmę artbit s.c lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!

Zostaw opinię o Artbit Taolive s.c. Jagoda Kunikowska Rafał Kunikowski - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artbit Taolive s.c. Jagoda Kunikowska Rafał Kunikowski