Delta City Przesyłki Sp. z o.o.

Opinie o Delta City Przesyłki Sp. z o.o.

Uwaga - dłużnik !

Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt. KONTAKT: 790 203 424.

barter

hej, jeśli ktoś tutaj zajrzy to proszę dajcie znać, czy ciężko jest u nich pracować jako przedstawiciel handlowy, bardzo mnie to ciekawi bo w łodzi widziałem jakiś czas temu oferty pracy natomiast nie wiem czy one w ogóle są jeszcze aktualne... dlatego jak coś wiecie, dajcie proszę znać :) pozdrowionka

Zostaw opinię o Delta City Przesyłki Sp. z o.o. - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delta City Przesyłki Sp. z o.o.