David Vasco Sp. j.

Bydgoszcz

Opinie o David Vasco Sp. j.

Klubowy

Pieniądze oferowane poniżej średniej w branży, bardzo duży rejon do objazdu. Dziwne klimaty w firmie. Lepiej poszukać co innego.

Darosław
@Klubowy 10.06.2016 07:36
Pieniądze oferowane poniżej średniej w branży, bardzo duży rejon do objazdu. Dziwne klimaty w firmie. Lepiej poszukać co inneg...

Na stanowisku key acount lub kierownika regionalnego Jaką podstawę proponują? Auto 5 osobowe też do celów prywatnych? Umowa o pracę?

jupus
@Darosław 04.07.2016 13:11

Ile jest etapów rozmowy? i jak one wyglądają? Język angielski wymagany? jaka podstawa na stanowisku handlowym?

Zostaw opinię o David Vasco Sp. j. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie David Vasco Sp. j.