Opinie o CLIMBEX S. A. w Brzezie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CLIMBEX S. A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w CLIMBEX S. A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLIMBEX S. A. w Brzezie

Firma CLIMBEX S. A. poszukiwała osób na stanowisko sprzątanie. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

@Tomasz
@Danuta

Danuta przed rozpoczęciem pracy wiesz niewiele. Ja nie znałem nawet stawki zł/h. Jak się potem okazało to za 8 godzin pracy w porze nocnej dostajesz 100zł netto. Odzież ochronną dostajesz. Niestety maseczka zwykła ma wystarczyć na jedną noc pracy. Większość osób i tak ich nie nosi ponieważ nie da się w nich pracować, zwyczajnie się dusisz i sam ściągasz. Po okresie próbnym, jeżeli chcesz, możesz przejść na umowę zlecenie. Masz więcej na podstawie plus benefity np. bony na święta.

Dzień dobry chciałabym się przyjąć do pracy przy sprzataniu hali produkcyjnej na weekendy. Możecie mi napisac, czy gwarantują każdy weekend pracujący, zalezy mi na dużej ilości godzin. Z forum wiem że po miesiącu jest umowa o pracę, czy to tyczy się też pracownikow sprzątających? W ofercie mowa jest o zleceniu.

Poszukuję zatrudnienia na Specjalista ds. Obsługi Klienta. CLIMBEX S. A. oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

AP

Tak. Zazwyczaj po miesiącu otrzymujesz Umowę o Pracę

Mika Nowy wpis
@AP

A czy stawka ulega zmianie po pewnym okresie próbnym? Czy nie ma tutaj szans na zmianę?

Kiedyś ktoś podawał stawkę 100 zł netto za zmianę, no a obecnie jak to wygląda? Przecież wzrosły zarobki od nowego roku nawet na minimalnej. A tu ogłoszenie na praczkę jest, ale o płacy zero informacji podane niestety.

Na początek dostaniesz umowę zlecenie.

Edyta

A dlaczego zlecenie? To jakaś inna forma pracy jest niż potem? Przecież umowa zlecenie jest dostosowana pod inny rodzaj pracy, zresztą jak sama nazwa wskazuje Bez ustalonych godzin i tak dalej.

Tomasz
@Edyta

Umowa zlecenie jest dla sprawdzenia kandydata. Jeśli wytrzymasz pierwszy miesiąc to później dostaje się umowę o pracę. Bardzo wiele osób rezygnuje w ciągu 1 tygodnia pracy kiedy widzi, że jest to praca ze szkodliwymi dla zdrowia środkami chemicznymi. Praca w godzinach nocnych.

Danuta
@Tomasz

Hm, dziwne, myślałam że takie rzeczy wie się przed zatrudnieniem? No i chyba po to jest odzież ochronna, żeby nie musieć się za bardzo martwic skutkami ;p Firma zapewnia takie środki, odzież, maseczki itp? Czy po okresie próbnym wzrasta też wypłata jak już ktoś wytrwa? ;p

@Tomasz Nowy wpis
@Danuta

Firma CLIMBEX S. A. prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik gospodarczy - obsługa szatni. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Jak długo czekaliście na odzew z CLIMBEX S. A.? Oddzwaniają zawsze?

Bartek

Nie polecam pracy w tej firmie praca bez rozwoju , patrzą tylko na swoje ego nic po za tym , szukają pracownika Kierownik Zakładu ( przepraszam (usunięte przez administratora) ) za 3500 netto . Nie masz żadnej pomocy ...Pan Dyrektor jest tak zapracowany ,że nie widzi czubków swoich butów, a jego zastępca to zakłamana osoba , fałsz i obłuda ...moża by dużo pisać ....szkoda czasu....NIE POLECAM

Bartek

Wielka korporacja ale tylko na papierze !! Nic wspólnego z korporacja Firma nie ma .

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w CLIMBEX S. A.?

Wiesiek

Nikt nie odpowiedział, a szkoda.. Też chętnie dowiedziałbym się jakie są wymogi i etapy rekrutacji.. Daj znać jeśli już się czegoś dowiedziałeś! :)

@Wiesiek

Firma Climbex to już od paru lat firma Impel jak była samodzielną firmą od właściciela Kaczmarka to było wszystko dobrze ale w 2013 roku się sprzedali dla korporacji Impel to zrobiło się dużo gorzej pozdrawiam

Anka

Bardzo dużo tutaj złych komentarzy, które sięgają kilku lat wstecz, a obecnie firma prowadzi rekrutacje. Czy znajdzie się tutaj ktoś, kto pracuje w niej obecnie i mógłby się odnieść do tych informacji? Jaka tam jest atmosfera i warunki pracy?

@Anka

Co chcesz wiedzieć??

Ralf
@Anka

Nie polecam pracy w tej firmie , szkoda się na temat tej korporacji wypisywać.

Rudolf

Co słychać w oddziale Cementowni Górażdże? Nadal Jan D prześladuje ludzi? ??????????????

Jolero
@Rudolf

(usunięte przez administratora)Jest trzeźwy tylko w niedzielę PALMOWĄ. Nie rozumiem jak firma może tolerować takie numery. Tam powinien być oddział AA tak jak musi być wszędzie apteczka ;-)

Olga
@Jolero

Przeraziło mnie to co przeczytałam! Czy moglibyście rozwinąć temat? Co dzieje się dokładnie w tej firmie? Jeśli w grę wchodzi alkohol to myślę, że warto to zgłosić.. Jak długo tam pracowałeś?

Agnieszka

@aaaa a Ty co możesz powiedzieć o pracy w firmie CLIMBEX S. A.? Jak długo pracujesz? @88 czy możesz powiedzieć coś więcej? Pojawiła się nowa oferta pracy na stanowisko Pracownik Serwisu Przemysłowego. W ofercie napisali m.in., że oferują pracę w stabilnej i dobrze zorganizowanej firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem, w kraju i za granicą, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Agnieszka

Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat pracy w CLIMBEX S. A. Powyższa dyskusja odbiega od pożądanego tematu.

@Agnieszka

Taka jest nie stety prawda Pani Mądra!!!!!!!!!!

aaaa
@Agnieszka

Pani inteligent się znalazła zatrudnij się w Climbexie to sama się przekonasz jak jest kolorowo a nie mądrzysz się

Co słychać w climbexie? Nikt nic nie pisze!!!!

Paweł K jest jeszcze prezesem Climbexu?

3erdf

@iza no to super że tak jest widać ze są jeszcze ludzie którzy potrafią docenić swoją pracę i są z niej zadowoleni właśnie tego brakuje w większości firm żeby po prostu móc się normalnie dogadać większość pracodawców patrzy na Ciebie z góry niestety

iza

mam znajomych w Impelu i bardzo sobie chwala. kasa zawsze na czas. maja elastyczne godziny pracy i mozna sie po ludzku dogadac z przelozonym.

Alek

Z firmą tą mam czynienia już kilka lat i nie mogę słowa złego powiedzić na firmę, bo traktują pracowników z godnością

toma

znam parę osób które pracują w impelu i są zadowoleni. mają spoko przełożonych, z kasą żadnych problemów, więc nie narzekają.

fff to nie jest pisanie na forum żeby takie zeczy opowiadać

ola

Ja pracowałam w tej firmie 5 lat i nie mogę powiedzieć złego słowa, standary europejskie dbałość o pracownika

@ola

Bardzo dziwne to co piszesz bo w Climbexie nigdy nikt nie dbał o pracownika ja pracowałem 14 lat i tak mnie Szanowny prezes (usunięte przez administratora)potraktował że szkoda gadać Climbex to jest totalne dno

Rudolf

Powiem ci tak szczerze ja pracowałem 14 lat w firmie Climbex i kiedyś to była dobra firma ale jak większość udziałów kupiła firma Impel to zrobiło się o wiele gorzej zależy też gdzie chcesz iść do jakiego oddziału?

sami
@Rudolf

akurat na impel to złego słowa nie powiem, bo już tu pracuje i nie moge narzekac, duza znana firma, dbaja o pracownikow, przede wszystkim eleastyczne podejscie, tego nie ma w wielu firmach. a kasa spoko.

Rudolf

A co chcesz konkretnie wiedzieć?

Rudolf

A co chcesz konkretnie wiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o CLIMBEX S. A. - Brzezie

• Jak się pracuje w CLIMBEX S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy CLIMBEX S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

CLIMBEX S. A.
2.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Dobrzeńska 64
    45-920 Brzezie