BROKERS UNION Sp. z o.o.

Opinie o BROKERS UNION Sp. z o.o.

mama
użytkownik zarejestrowany

a ile prowizji ma u nich broker ubezpieczeniowy teraz?

Wiesz jaka atmosfera panuje w firmie Brokers Union Sp. z o.o.? Pracownicy są dla siebie pomocni czy wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię!

Nick
@admin 15.10.2015, 17:16

Atmosfera słaba, zwalniają ludzi, ludzie sami się zwalniają, brak podwyżek, brak polityki awansów i systemu motywacji, za to chaotyczna polityka kadrowa i system skutecznej demotywacji, brak spójnego ośrodka decyzyjnego, obietnice bez pokrycia i nawet jak się chce to nie można.

Zostaw opinię o BROKERS UNION Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BROKERS UNION Sp. z o.o.