Bramy Doki Serwis Sp. z o.o.

Opinie o Bramy Doki Serwis Sp. z o.o.

gustlik

hej Bramy Doki Serwis poszukuje obecnie osób do pracy jako serwisant bram przemysłowych. Z tego co mi wiadomo to dość intensywnie i dość często prowadzą nabór na to stanowisko Ciekawy jestem co jest tego powodem Czy tak się rozrastają czy tez może ludzie po prostu nie wytrzymują zbyt długo na tym stanowisku?

Zostaw opinię o Bramy Doki Serwis Sp. z o.o. - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bramy Doki Serwis Sp. z o.o.