BBC Best Building Consultants Nadzory i Doradztwo Budowlane

Opinie o BBC Best Building Consultants Nadzory i Doradztwo Budowlane

polkin

hejo ho wam ludzie, potrzebuję informacji na temat tego, jak się u nich pracuje, szkoda, że jestem pierwszy bo ciężko o jakieś info w necie a naprawdę zależy mi na tym, żeby dowiedzieć się jak u nich jest, jak macie jakieś wieści z pierwszej ręki to proszę o jakąkolwiek informacje w tym temacie, pzdr !

Zostaw opinię o BBC Best Building Consultants Nadzory i Doradztwo Budowlane - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BBC Best Building Consultants Nadzory i Doradztwo Budowlane