Opinie o Ospro MB w Czechy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ospro MB. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ospro MB na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ospro MB w Czechy

Aneta Nowy wpis

Mógłby ktoś podać telefon do kadr ?

Wojtek Nowy wpis

Pracowałem w Ospro MB w Rumburku ponad rok. Wiem jedno, jeżeli miałeś chęci do pracy i chciałeś uczciwie pracować to mogłeś zarobić więcej niż Czech. Kasa zawsze na czas, strawonki, zalohy, przed czasy. Fakt bywały kłopoty na ubytowni w Vansdorfie ale to raczej z winy Polaków tam mieszkających.

Franciszek Nowy wpis
@Wojtek

Czym konkretnie zajmowałeś się w tej firmie, możesz podać więcej szczegółów? Jakie były godziny pracy i jaka atmosfera panowała wewnątrz zespołu? Mam nadzieję że mi odpowiesz!

Wojtek Nowy wpis
@Franciszek

Pracowałem w Bentelerze w Rumburku. Pracowałem w systemie cztero brygadowym. Czyli po 12 godzin. 3 dni pracy 2 wolne dwa pracy 3 wolne. W dni wolne można było robić przedczasy czyli 12 nadgodzin. Jeżeli naprawdę chciałeś pracować to nie było problemu. Jeżeli chodzi o atmosferę to nie jest łatwo odpowiedzieć. Było sporo osób pracujących do tak zwanej zalohy czyli zaliczki. Potrafili przepić wszystko i wracać do domu. Była spora rotacja. Ale jak nie piłeś to przebywałeś z osobami którzy też nie pili. Ogólnie ok.

Marseb

Super agentura pracowałem u nich kiedyś i nie było źle zapłacili wszystko koordynator równy chłop zawsze szło coś załatwić nadgodziny zaliczkę wolne dłuższe i wiele więcej polecam .

szymon

haha @SzyTo popieram w 100% dużo narzeka a pracować nie ma komu..mają teraz sporo ofert może i ja spróbuję

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ospro MB? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
SzyTo

Ludzie wy tylko potrafice narzekac masakra. Nie podobała się praca Nymburku to trza było poprosic o przeniesienie wielka filozofia. Chłop który do mnie dzwonił bodajże Paweł wszystko powiedział zarobki takie i takie hotel taki i taki i prosta odpowiedz albo sie zgadzam albo nie jade. Ja wiem ze sa ludzi ktorzy sciemniaja a pozniej jedziesz a tu wielka nie wiadoma, ale chłopak na poczatku powiedział przedstawiam sprawe jak to wyglada szczerze i za to chlopa lubie. Nie obiecywal hotelu 5gwiazdkowego tv i xboxa na pokoju. A nie którzy z was chcieli by lepiej niz w domu miec taka prawda. Koordynatora trza sobie wychowac pare nadczasow jak on potrzebuje i wiadomo o co chodzi :) Pozdrawiam tych którzy nowych musza zauczac a ci uciekaja bez gadki. Do WOJSKA wont tam by was nauczyli zyc a pozniej do roboty.

Pracoholik

Ja pracuje już ponad rok w firmie Ospro Mb w Lipovce i jest całkiem sympatycznie, zarobki 105kc na reke za godzine, hotel 5min od zakładu Polski koordynator który pomaga we wszystkim. O kolinie słyszałem poracha tam jest tam leca same odpady z polski taka patologia :) Lepiej byc w mlada albo w lipovce. Pozdrawiam

antoniusz

Dodam, że umowa na kwotę minimalną i jak chcesz iść na chorobowe bądź na urlop to dostajesz grosze za ten dzień. Stanowczo nie polecam tej firmy!!! A jak chcesz skończyć z nimi umoiwę, to licz się z tym, że ostatniej wypłaty nie zobaczysz, bądź dostaniesz, ale już wg stawki w umowie, czyli wielkie nic! Koordynatorzy aroganccy, liczy się dla nich tylko to, żebyś zapierniczał.

aleks

tak, pracowałem przez tą firmę. Wysłali mnie do Nymburka do firmy Magna. totalna porażka. praca do kitu, koordynatorzy to jakaś pomyłka, odliczali godziny, zabierali kasę, podpisywali za Ciebie jakieś zaliczki o których nie wiedziałeś, jak chciałeś wolne to tragedia, nie zgodziłeś się na nadgodziny to kara pieniężna, a nawet zwalniali za to ludzi. ludzi traktują jak świnie! dopóki przynosisz kasę, to jest git, ale jeśli chcesz wolne bądź jesteś chory, to zwalniają.

zico

czy pracował ktoś przez tą agencję w Czechach i może napisać jak to wygląda ?

Zostaw merytoryczną opinię o Ospro MB - Czechy

Ospro MB