Marcin Nowy wpis

Firma Baks zajmuje się projektowaniem i produkcją profesjonalnych systemów tras kablowych. Tyle udało mi się ustalić z informacji znalezionych w sieci ale nadal nie wiem, jak wygląda tam ewentualna praca? Pracownicy, którzy kiedykolwiek tam pracowali fajnie by było, gdyby napisali coś na temat poziomu wynagrodzenia oraz rodzaju umowy, który pracodawca ten oferuje. Może dziś ktoś zechce w tym właśnie zakresie się wypowiedzieć? Byłoby mi bardzo miło i myślę, że pomogłoby to wielu osobom, które wątek ten odwiedzają.

Natalia Nowy wpis

W wątku nadal nie pojawiły się nowe wpisy dzięki, którym można by było uzyskać jakieś informacje odnośnie zatrudnienia w BAKS Kazimierz Sielski. Czemu się tutaj nie udzielacie? Wasza opinia jest bardzo ważna i przyda się innym myślącym o podjęciu się pracy w firmie.

Alicja Nowy wpis

Firma BAKS to producent osprzętu elektro-instalacyjnego z branży elektrotechnicznej. Firma działa na rynku ponad 30 lat. Poszukuje obecnie Inżyniera Mechanika. Wymagane jest wykształcenie wyższe techniczne (mechanika lub inżynieria produkcji). Pracodawca oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, multisport oraz zatrudnienie w formie umowy o pracę. Czy ktoś zamierza składać aplikację do tej firmy?

karo-linka

w sumie to mnie jakoś nie dziwi że nie ma tutaj żadnego komentarza do tej pory o tej firmie, elektroinstalacje i trasy kablowe to nie jakiś wybitnie dobry temat do dyskusji. rozmowa może się nie kleić. ale jednak zatrudnienie w tej firmie wydaje się atrakcyjne skoro szukają specjalistów ds. eksportu i doradców handlowych, wielka forsa wydaje się wisieć w powietrzu

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o BAKS Kazimierz Sielski - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

BAKS Kazimierz Sielski
0/5 Na podstawie 0 ocen.