ALL LEASING 24 Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o ALL LEASING 24 Sp. z o.o.

d

z tego co mi wiadomo placówka w Bydgoszczy została zamknięta. Chyba nikt nie chciał tam pracować. Obecnie mają placówkę w Rumi w województwie pomorskim i też nikt nie chce tam pracować.

Arek

Widzę, że to chyba jakaś nowa firma leasingowa. W sumie widzę taką nazwę po raz pierwszy a i brak komentarzy daje do myślenia. Zastanawiam się, czy szukają pracowników, np. na stanowisko zwykłego doradcy. Jeśli ktoś ma jakieś informacje na ten temat, to chętnie się dowiem co i jak. Z góry dzięki za informacje.

Zostaw opinię o ALL LEASING 24 Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALL LEASING 24 Sp. z o.o.